فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

فرم ویزای کار کانادا

بازگشت

فرصت ویژه ویزای کار کانادا برای افراد واجد شرایط

آغاز پذیرش درخواست برای ویزای کار کانادا دراستان کبک از طریق پیشنهاد شغلی،

به اطلاع می رسانیم به دنبال پیگیری های انجام شده با همکاران مان که در استان کبک در بخش امور کاریابی، مهاجرت و نیروی انسانی فعال هستند فرصت ویژه ای بدست آمده تا واجدین شرایط از طریق کارفرمایان مستقر در کبک جاب آفر رسمی (پیشنهاد شغلی) تهیه و اقدام به اخذ ویزای کار نماییم.
با توجه به کمبود قابل توجه نیروی کار متخصص در استان کبک (چیزی در حدود یکصد هزار  کمبود نیروی کار متخصص در رشته های فنی و مهندسی در استان) این امکان مهیا شده تا افرادی که رزومه آنها مورد تایید کارفرماها قرار گرفته بتوانند با همکاری موسسه مهاجرتی گنجی، ویزای کار کانادا دریافت نمایند.

به طور کلی افرادی که در این روش پذیرفته خواهند شد برای مدت محدود(یک یا دوساله) ویزای کاری دریافت خواهند کرد که البته با توجه به شرایط کاری بین کارفرما و نیروی استخدام شده امکان تمدید آن نیز وجود دارد. افرادی که در استان کبک با ویزای کار وارد می شوند این فرصت را دارند که پس از بدست آوردن تجربه کاری کبکی و اخذ مدرک زبان فرانسه با شانس بالایی اقدام به دریافت اقامت دائم کانادا از طریق برنامه PEQ و Arrima طبق سیستم امتیازبندی نمایند که در این بخش هم برای افرادی که شرایط لازم را دارا باشند در مجموعه ما خدمات کاملی به عزیزان ارایه خواهد شد.
لازم به ذکر است که با داشتن ویزای کار در استان کبک شخص متقاضی علاوه بر اینکه از اجازه کار و .. بصورت قانونی بهره می برد، خانواده وی نیزمی توانند بصورت رایگان در مدارس و موسسات آموزشی و کلاس های آموزش زبان شرکت کنند و البته تمامی خانواده نیز تحت پوشش بیمه درمانی رایگان کانادا قرار خواهد گرفت.
 

شرایط اولیه:

-سن کمتراز 45 سال
- مدرک تحصیلی دانشگاهی (حداقل فوق دیپلم) در کلیه رشته های فنی و مهندسی
- سطح زبان انگلیسی معادل آیلتس 6و یا فرانسه حداقل  بی1
- داشتن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات در رشته های فنی و مهندسی
- داشتن حداقل دو میلیارد تومان دارایی خالص (شامل ملک سند دار یا پول نقد)

* خواهشمندیم فقط افرادی که تمامی شرایط فوق الذکر را دارا هستند نسبت به تکمیل و ارسال فرم اقدام نمایند. اولویت با افرادی است که در حال حاضردارای مدرک زبان هستند.

افرادی که دارای شرایط ذکر شده ذیل هستند می توانند فرم ارزیابی  زیر را با دقت تکمیل نموده و یا رزومه انگلیسی خود را به واتس آپ ما(در لینک پایین صفحه) ارسال نمایند تا پس از بررسی دقیق تیم ارزیابی ما و در صورت واجد شرایط بودن با شما تماس بگیریم.

فرم شما با موفقیت دریافت شد، در صورت تایید روزمه و امکان اخذ جاب آفر، با شما تماس خواهیم گرفت.
مشخصات متقاضی
مشخصات همسر
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما