فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

رای دادگاه عالی کبک مبنی بر ادامه بررسی پرونده های اسکیل ورکر

بازگشت
بازدیدکنندگان : 5816 نفر 1397/12/08 11:23
رای دادگاه عالی کبک مبنی بر ادامه بررسی پرونده های اسکیل ورکر
رای دادگاه عالی کبک مبنی بر ادامه بررسی پرونده های اسکیل ورکر
دادگاه عالی کبک با حکم Frédéric Bachand بالاخره رای داد که به مدت 10 روز دیگر بررسی پرونده های نیروی متخصص کبک که برابر با 18000 پرونده بود را ادامه دهد. حجم اعتراضات وکلا و متقاضیان و همچنین شکایت نامه سئونگ پارک Seeun Park، پرستار اهل کره جنوبی که با ویزای کار در کبک کار می کرد باعث این رای گردید.

طبق لایحه ارائه شده که به نام Bill 9 معروف شده توقف 18000 پرونده اسکیل ورکر در حال بررسی را شامل خواهد شد همچنین حدود 3700 پرونده از این هیجده هزار شامل کسانی است که الان در کبک حضور دارندو ویزای کار یا ویزای دانشجویی دارند.
دوشنبه شب گذشته وزیر مهاجرت دولت کبک CAQ اعلام کرد که به رای دادگاه احترام گذاشته و بررسی پرونده ها تا زمان رای قطعی دادگاه ادامه خواهد یافت.
این خبر خوبی برای بسیاری از متقاضیان خواهد بود که پرونده آنها در حال بررسی بود و طی این مدت احتمالا جواب قطعی خواهند گرفت، پیش بینی میشود که احتمال شکایت های بیشتر با توجه به پیروزی در این رای بوجود آید که نوید بخش خواهد بود.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
  • مونا
  • 16:42-1397/12/09
سلام دکتر گنجی، روزتون خوش
در مورد این خبر جدید که مربوط به ۳۷۰۰ پرونده که اقامت موقت دارند سوالی دارم ، من پرونده اسکیل ورکر کبک دارم و دی ماه ۲۰۱۸ویزای دانشجویی گرفتم البته دیفر کردم برای ترم سپتامبر ۲۰۱۹ ، میخواستم بدونم اگر زودتر برم کبک ، منم مشمول این ۳۷۰۰ تا میشم؟
  • گنجی
  • 18:8-1397/12/26
ایا اپدیت یا سی اس کیو گرفته اید؟ ایا ویزای دانشجویی روی پاس شما درج شده؟
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما