قیمت پاسپورت دومینیکا

مسیر نما :اخباردومینیکا
بازدیدکنندگان : 1786 نفر 1401/10/18
قیمت پاسپورت دومینیکا
قیمت پاسپورت دومینیکا 2023
هزینه های متقاضی اخذ اقامت دائم و پاسپورت دومینیکا از صدهزار دلار به بالا می باشد و نسبت به تعداد و سن اعضای خانواده متغیر است.

 

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا

شما برای یک فرد مجرد نیز می توانید پاسپورت داشته باشید و هزینه های آن شامل هزینه های دولتی و هزینه دودلیجنس و صدور پاسپورت می باشد. اما پیشنهاد ما اخذ پاسپورت خانوادگی است.

 

هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا

با دفتر تهران و کانادا موسسه مهاجرتی گنجی تماس بگیرید و با ذکر تعداد و سن اعضا خانواده، قیمت خرید پاسپورت دومینیکا را جویا شوید.

 

افزایش قیمت پاسپورت دومینیکا

از 17july,2023 برابر 26تیرماه1402 دولت دومینیکا، اتباع ایرانی را طبق قانون S.R.O No.8 of2023 نیازمند بررسی دقیق سوپیشینه اعلام کرد و هزینه های مرتبط با دودلیجنس را افزایش داد. این هزینه ها شامل موارد زیر خواهد بود البته موسسه گنجی بهترین قیمت را جهت کسب پاسپورت دومینیکا به شما ارائه می دهد:
فرد اصلی پرونده 25000دلار
همسر متقاضی اصلی 15000دلار
فرزند بالای 16سال 15000دلار
هر فرزند بین 12تا 15 سال 10000دلار
فرزند زیر 12 سال رایگان

 

پاسپورت دوم; چرا الان زمان مناسبی برای داشتن تابعیت دوم است؟

اهمیت داشت تابعیت دوم یا پاسپورت دوم در دنیای امروز رفته رفته رو به افزایش است. با تغییراتی که در دنیای مدرن درحال شکل گرفتن است افرادی که به هر نحوی نیاز به آزادی عمل بیشتری در حوزه گردشگری، بیزنس، تحصیلات و ... دارند رو به دریافت تابعیت دوم آورده اند.
در آن سو کشورهایی هم هستند که از طرق مختلف برنامه های اعطای شهروندی (پاسپورت دوم) را به افراد واجد شرایط ارایه می کنند. در سال 1984 کشور سنت کیتس میتوان گفت که اولین کشوری بود که برنامه اعضای شهروندی از طریق سرمایه گذاری را به جهان معرفی کرد و پس از آن کشورهایی مثل کانادا، آمریکا و انگلیس نیز برنامه هایی را در این راستا معرفی کردند. از آن زمان تا امروز برخی از کشورهای حوزه دریای کارائیب برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری را با شرایط و معیارهای خودشان معرفی کرده اند.

این پنج کشور حوزه کارائیب شامل کشورهای زیر می باشند:

 •  آنتیگوا و باربودا
 •  دومینیکا
 •  گرانادا
 •  سنت کیتس و نویس
 •  سنت لوسیا

به مانند برنامه های سرمایه گذای مهاجرتی در کانادا، ایالات متحده و بریتانیا، برنامه این کشورها به عنوان راهی برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی ایجاد شدند و در عوض انجام سرمایه گذاری مشخصی در بخش اقتصادی به متقاضی شهروندی خود را اعطا می کنند. در اکثر این برنامه ها متقاضی و خانواده وی بدون نیاز به مسافرت به این کشورها و یا زندگی در آنجا شهروندی و پاسپورت  خود را دریافت می کنند.

قیمت پاسپورت دومینیکا

ارزانترین نرخ اخذ پاسپورت دومینیکا

حال چرا این برنامه ها برای متقاضیان تا به این حد دارای جذابیت است؟
قبلا در وب سابت خودمان از مزایای داشتن پاسپورت دومینیکا صحبت کرده بودیم، اما در اینجا به بررسی پنج دلیل اصلی برای محبوبیت این برنامه ها با جزییات بیشتری می پردازیم:
 1.  سهولت سفر به سراسر دنیا
 2.  امنیت برای نسل های آینده
 3.  کسب و کار و تنوع مالی
 4.  تنوع ریسک ژئوپلیتیکی
 5.  آزادی عمل

 

هزینه های پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یکی از کمترین هزینه ها را برای سرمایه گذاران جهت کسب پاسپورت دوم دارد. هزینه های خرید ملک و دونیشن در دومینیکا، راه های اصلی کسب اقامت و شهروندی است. 
 

1. سهولت سفر به سراسر دنیا با پاسپورت دومینیکا

با بررسی قدرت پاسپورت این کشورها و با توجه به اینکه این کشورها اکثرا مستعمرات سابق امپراتوری بریتانیا تشکیل یافته اند، که در آن‌ها چارلز سوم به‌طور رسمی به عنوان رئیس کشور شناخته می‌شود می توان به قدرت جهانی این پاسپورت ها پی برد.
به طور مثال یک شخص شهروند دومینیکا در حال حاضر با پاسپورت این کشور می تواند به بیش از 145 کشور جهان بدون نیاز به ویزا و آزادانه سفر کند. این کشورها شامل کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا (حوزه شینگن)، کلیه کشورهای بریتانیا (انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی)، اکثر کشورهای با اهمیت قاره آفریقا، و کشورهای مهم در قاره آسیا نظیر چین، هنگ کنگ، کره جنوبی و ... می باشند.

به عنوان مثال اگر قبلا برای سفربه یکی از کشورهای اروپایی (شینگن) اقدام کرده باشید حتما از زمان طولانی بررسی پرونده ها و جمع آوری مدارک و غیره و همچنین ریسک رد شدن درخواست اطلاع دارید، حال تصور کنید با در دست داشتن پاسپورت کشور دومینیکا می توانید تنها با خرید یک بلیط هواپیما بدون معطلی به مقصد مورد نظر خودتان سفر کرده و در وقت و زمان و هزینه خودتان صرفه جویی نمایید.

تجربه ورود آزادانه و توام با احترام و بدون هیچ گونه معطلی به یک کشور معتبر در دنیا، از مهمترین مزایای داشتن پاسپورت کشوری نظیر دومینیکا ست.

نکته مهم دیگر شانس بالای دریافت ویزای کشورهایی نظیر کانادا، آمریکا و استرالیا برای افرادی است که دارای پاسپورت دومینیکا می باشند. طبق تجربه ما در موسسه مهاجرتی گنجی پروسه دریافت ویزای کانادا برای دارندگان پاسپورت دومینیکا بسیار سریع و با امنیت و خیال راحت انجام می شود و پس از آن شخص براحتی امکان اقدام برای دریافت ویزای ایالات متحده را نیز خواهد داشت، به عبارتی دیگر با در دست داشتن پاسپورت کشوری نظیر دومینیکا عملا یک شخص میتواند آزادانه و بدون محدودیت به سراسر جهان سفر کرده و نگرانی از بابت درگیری و تشریفات لازم برای اخذ ویزا و پروسه زمانبر و دارای ریسک آن  نداشته باشد.

 

2. امنیت برای نسل های آینده با پاسپورت دومینیکا

انعطاف موجود در برنامه های شهروندی این کشورها برای اضافه نمودن اعضای خانواده به پرونده متقاضی از مزایای بسیار مهم این برنامه ها می باشد. به عنوان مثال شخص متقاضی در برنامه شهروندی و پاسپورت دومینیکا می تواند همسر و فرزندان تا 30 سال سن خود را در پرونده  همراه داشته باشد (مشروط به اینکه فرزند مشغول به تحصیل باشد). علاوه بر همسر و فرزندان،  شخص متقاضی می تواند پدر و مادر و پدربزرگ ومادر بزرگ  خود و همسر خود را نیز در پرونده اضافه کند که مزیت بسیار مهمی در مقایسه با برنامه های اقامت دائم کشورهایی نظیر کاناداست که تنها فرزندان تا 22 سال سن می توانند در پرونده پدر و مادر قرار بگیرند.

پس از دریافت شهروندی و پاسپورت این کشورها به متقاضی و خانواده وی، توجه به این نکته مهم ضروری است که این شهروندی بصورت مادام العمر و غیر قابل باطل کردن می باشد. در واقع خود شما و از آن مهمتر فرزندان شما برای همیشه دارای شهروندی این کشور می شوند و این شهروندی از فرزندان شما به نسل های بعدی به همین ترتیب منتقل می شود که یک میراث بسیار گرانبها و با ارزش برای آینده و امنیت فرزندان عزیز شماست.

پاسپورت اعطا شده به اشخاص در برنامه شهروندی دومینیکا 10 ساله و برای افراد خردسال پنج ساله می باشد که طبیعتا پس از اتمام اعتبار پاسپورت براحتی و در زمان کوتاهی تمدید و به روز می شود.
ضمن اینکه اگر با موسسه مهاجرتی گنجی اقدام به دریافت پاسپورت دومینیکا کرده باشید ، این امکان را دارید که ما برای شما درخواست ویزای کانادا را کرده و برای شما و اعضای خانواده ویزای ده ساله و مولتی این کشور را دریافت کنیم.

 

3. کسب و کار و تنوع مالی با پاسپورت دومینیکا

علاوه بر بحث سهولت در سفرهای بین المللی و عدم نیاز به ویزا، داشتن پاسپورت کشوری نظیر دومینیکا برای شخص متقاضی از اهمیت بالایی در بحث بیزنس در ابعاد بین المللی دارد. محدودیت های ناشی  از  ت-ح-ر-ی-م های اعمال شده برای ایرانیانی که قصد بیزنس در سطح جهانی دارند مشکلاتی بسیار زیادی را پیش روی افراد می گذارد و برای این افراد در تراکنش های مالی و نقل و انتقال پول نیز مشکلات فراوانی را به دنبال دارد حال آنکه با پاسپورت دومینیکایی و داشتن شهروندی این کشور عملا تمامی این محدودیت ها برداشته شده و شخص می تواند به راحتی به فعالیت و کسب و کار خود با شرکای تجاری خارجی بپردازد.
افتتاح حساب بانکی دربانک های کشورهای معتبر جهان نیز از مزایای داشتن پاسپورت دومینیکاست. محدودیت هایی که برای داشتن حساب بانکی، کردیت کارت و .. برای ایرانیان وجود دارد براحتی با داشتن پاسپورت دومینیکا از بین رفته و باعث سهولت در انجام این امور می شود.

 

4. تنوع ریسک ژئوپلیتیکی با پاسپورت دومینیکا

در دنیای امروز افرادی که فارغ از مسائل س-ی-ا-س-ی قصد زندگی و کسب و کار آزادانه را دارند گاها درگیر مناسبات و محدودیت های جغرافیایی می شوند. حال آنکه داشتن تابعیت دوم و پاسپورت کشوری نظیر دومینیکا در واقع شما را محدود به موقعیت جغرافیایی وطن خود نمی کند و می توانید با فراغ بال بیشتری به برنامه های مالی و کاری خود صرف نظر از موقعیت جغرافیایی رسیده و برای خود و اعضای خانواده خودتان تنوع و بستر مناسب و وسیع تری از فرصت ها در دنیای امروز فراهم کنید ضمن اینکه ریسک بسیاری از سرمایه گذاری های مربوط به یک محل خاص را از پیش روی خود برخواهید داشت.

 

5. آزادی عمل با پاسپورت دومینیکا

به طور کلی افرادی که علاقه مند به دریافت شهروندی و پاسپورت دوم برای خود و خانواده خود هستند، به خوبی از لزوم داشتن پاسپورت دوم در آزادی تصمیم گیری در کلیه امور شخصی، کاری و مالی خود آگاه هستند. صرف نظر از اینکه کشور زادگاه یک شخص در کجای دنیا باشد داشتن یک شهروندی مضاعف برای شخص متقاضی و خانواده وی بسیاری از محدودیت های کشور مبدا را از بین برده و به شخص این آزادی را می دهد که بر اساس نیازهای خود تصمیم به انتخاب محل مناسب برای اجرای برنامه های مربوط به زندگی و کار خود بگیرد. داشتن پاسپورت و شهروندی دومینیکا با توجه به قدرت و اعتبارقابل توجه این پاسپورت تامین کننده نیاز اکثر افرادی است که قصد دارند با آزادی عمل بیشتری برای آینده خود و خانواده خودشان برنامه ریزی کنند.


 

حال که با دلایل اصلی محبوبیت برنامه های اعطای شهروندی آشنا شدیم، در ادامه به طور اختصاصی به مزایای برنامه شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا اشاره می کنیم.

 

1- پاسپورت دومینیکا برنامه مناسب و بدون محدودیت برای افراد صاحب کسب و کار

در شرایط فعلی کشورهای مهاجر پذیر نظیر کانادا که همیشه مسیر های مشخصی در برنامه تجاری برای اعطای اقامت دائم خود داشتند، بیشتر به ارایه برنامه های ویزای کار روی آورده اند. این نوع ویزا ها که در دسته ویزاهای موقت قراردارند مختص افراد کارآفرینی است که قصد دارند بطور جدی در کشور کانادا کسب و کار خود را راه اندازی کنند. روشن است که در این برنامه ها در صورت قبولی شخص متقاضی فقط ویزای کار دریافت می کند و می بایست پس از ورود به کانادا بیزنس مدنظر را راه اندازی کرده و شرایط راه اندازی آن را طبق نظر مقامات اداره مهاجرت کانادا بر آورده سازد. در نظر داشته باشید تنها در صورتی امکان تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کانادا وجود دارد که تمامی این شرایط دقیقا بر آورده شود و واضح است که در این حال شخص و خانواده وی در معرض ریسک عدم موفقیت بیزنس خود قراردارند.

حال این شرایط را با برنامه اعطای پاسپورت کشور دومینیکا مقایسه کنید، در جاییکه شما بدون هیچ قید و شرطی و حتی بدون نیاز به حضور فیزیکی، بدون نیاز به مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی،  شهروندی (و نه ویزای موقت و نه اقامت دائم) این کشور را دریافت می کنید که البته بصورت مادام العمرنیز می باشد.

طبق تجربه ما در موسسه مهاجرتی گنجی، موکلین عزیز بسیاری را ملاقات می کنیم که با وجود داشتن کسب و کار و مشغله فراوان در کشور خودشان عملا امکان ترک بیزنس خود و مهاجرت به کانادا و زندگی چند ساله در آنجا برای دریافت پاسپورت را ندارند و به دنبال راهی هستند که بدون حضور فیزیکی و ترک وطن و کسب و کارشان بتوانند به پاسپورت دوم خود برسند که برای این دسته از افراد برنامه پاسپورت دومینیکا گزینه بسیار مطلوبی به نظر می رسد.

 

2- پاسپورت دومینیکا با پروسه بررسی بسیار کوتاه و سریع

از انجاییکه این روزها برنامه های مهاجرتی اکثر کشورهای مهاجر پذیر نظیر کانادا ، به دلیل حجم بالای درخواست ها و محدودیت های ناشی از کرونا و.. نزد اداره مهاجرت کانادا تبدیل به پروسه هایی زمانبر شده، عملا برای افرادی که به دنبال سرعت عمل در پرونده خود هستند گزینه پاسپورت دومینیکا می تواند بسیار مفید باشد.

طبق تجربه ما درموسسه مهاجرتی گنجی کلیه امور اقدام در پرونده های پاسپورت و شهروندی دومینیکا طی یک بازه زمانی حدود 4 تا 6 ماه انجام میپذیرد که همانطورکه توضیح داده شد در مقایسه با برنامه های کشورهای دیگر به مراتب سرعت بالاتری دارد و از این حیث برای شخص متقاضی و خانواده وی گزینه بسیار مطلوبی می باشد

 

3- پروسه ساده بررسی پرونده ها با پاسپورت دومینیکا

برخلاف برنامه های مهاجرت تخصصی و یا کارآفرینی و سرمایه گذاری کشورهای دیگرکه پیچیدگی های بسیار زیادی در مدارک و روال انجام کار دارند، برنامه پاسپورت و شهروندی دومینیکا برنامه ی به مراتب ساده و سبک تری می باشد.
طبق تجربه موکلین ما در برنامه پاسپورت دومینیکا در موسسه مهاجرتی گنجی، کلیه مدارک لازم برای آماده کردن پرونده متقاضی و همراهان طی حدود دو هفته تهیه می شود. خوشبختانه کارهایی نظیر انگشت نگاری و انجام آزمایشات مدیکال در این برنامه نیز در داخل ایران قابل انجام هست. همکاران ما در موسسه مهاجرتی گنجی آماده راهنمایی عزیزان برای انجام هرچه سریعتر و راحت تر کلیه امور موکلین در این زمینه هستند.

 

4- پاسپورت دومینیکا برنامه ای مناسب برای اکثر افراد

عموم برنامه های مهاجرتی کشورهایی نظیر کانادا، نیازمند مدارک و تخصص زیادی می باشد.  مدارک مربوط به بیزنس افراد، مدارک تحصیلی، مدرک زبان و.. از جمله لازمه های اصلی اقدام در این برنامه های تجاری است حال آنکه با توجه به سادگی پروسه اقدام در برنامه پاسپورت دومینیکا، و عدم نیاز به مدارک پیچیده، عموم افراد با داشتن حداقل مدارک لازم می توانند واجد شرایط اقدام برای دریافت پاسپورت و شهروندی دومینیکا برای خود و کلیه اعضای خانواده شان شوند و در مدت زمان بسیار کوتاهی پاسپورت خودشان را دریافت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

 

5- پاسپورت دومینیکا برنامه ای با آمار قبولی بسیار بالا

بر اساس تجربه ما تا کنون در برنامه شهروندی و پاسپورت دومینیکیا ، آمار قبولی صد در صد کلیه پرونده های موکلین مان به ما این اطمینان را می دهد که این برنامه گزینه مناسبی برای متقاضیان می باشد.
با توجه به تجربه بالای ما در موسسه مهاجرتی گنجی در کلیه برنامه های مهاجرتی و شهروندی کشورهای مختلف، می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که در بازه زمانی کوتاهی و با اقدام درست و صحیح نتیجه پرونده شما مثبت خواهد بود
علاوه بر تجربه بالای ما در ارسال پرونده های کامل و بی نقص، نداشتن شروطی مانند مدرک زبان، محدودیت سنی، مدرک تحصیلی، تجربه کاری و غیره.. ریسک اقدام در این برنامه را بسیار پایین می آورد.
توجه داشته باشید به جای شروط ذکر شده بالا، دربرنامه پاسپورت و شهروندی دومینیکا شخص باید اثبات کند که دارای عدم سوپیشینه از کشور خود و هر کشور دیگری که بیش از شش ماه در آنجا سکونت داشته است می باشد، ضمنا از نظر شخصیتی و حرفه ای نیز شخص متقاضی نباید هیچ گونه پیشینه منفی و تاثیر گذاری داشته باشد. علاوه بر این نباید دچار بیماری های صعب العلاج باشید.

 

6- پاسپورت دومینیکا هزینه معقول و مقرون به صرفه

با یک بررسی کوتاه و اجمالی در بین کلیه برنامه های اعطای اقامت دائم و شهروندی در بین کشورهایی که در این زمینه فعال هستند، به سادگی متوجه می شوید که برنامه پاسپورت دومینیکا به نسبت دیگر کشورها هزینه به مراتب پایین تری دارد. ضمن اینکه کلیه مراحل انجام این پروسه و پرداخت هزینه های سرمایه گذاری مستقیما به حساب دولت دومینیکا واریز می شود و از این حیث از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
ضمن اینکه در برنامه شهروندی دومینیکا هزینه قابل پرداخت متقاضی طبق جدول اعلامی دولت این کشور و بر اساس تعداد افراد خانواده متقاضی تعیین می شود و هیچگونه هزینه اضافی و پنهانی در این پروسه وجود نداشته و با اطمینان می توانید برنامه ریزی مالی خود را برای تکمیل پروژه دریافت پاسپورت خود در یک باززه زمانی مشخص انجام دهید.
پاسپورت دومینیکا
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا در واتس اپ زیر سایت پیام دهید.
برچسب ها :
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
تعداد پرسش ها: 3
سعید1402/08/06
آیا کل هزینه پاسپورت را یک جا باید پرداخت کنیم؟
 • گنجی
 • 1402/08/06
هزینه پاسپورت دومینیکا شامل دو بخش است. بخش اول را در هنگام ارسال پرونده و الباقی بعد از قبولی باید پرداخت شود. زمان کافی برای پرداخت ها به متقاضی ارائه می شود.
حمیرا1402/01/07
سلام وقت بخیر برای گرفتن پاسپورت دومنیک یه خانواده ۳ نفره چقدر هزینش میشه ممنون
 • گنجی
 • 1402/01/10
هزینه پاسپورت دومینیکا به سن و تعداد اعضا خانواده بستگی دارد و از صدهزار دلار به بالاست. با دفتر تهران برای جزئیات تماس بگیرید یا واتس اپ پیام دهید.
در کل نسبت به پرتغال و امریکا هزینه بسیار کمتری دارد و کلا طی 3 ماه می توانید پاسپورت را بگیرید و مادام العمر است.
 
احمد1401/10/19
در خصوص پاسپورت دومینیکا سوال داشتم
 • گنجی
 • 1401/10/20
با دفتر تهران تماس بگیرید همکاران راهنمایی کنند

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام تغییر در برنامه استارتاپ ویزای کانادا قابل پیش بینی است؟

 • سهمیه بندی طرح ها
 • افزایش قیمت ویزا
 • سخت تر شدن برنامه
 • تسریع روند بررسی ویزا در سفارت
شرکت کنندگان : تن