بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

مسیر نما :ارتباط با ما

وکیل مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان

وکیل مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان
بهترین وکیل های مهاجرتی چه ویژگی هایی دارند؟ وکیل مهاجرت به کانادا چه کارهایی را باید در مورد پرونده شما انجام دهد؟ در اینجا موسسه مهاجرتی گنجی اطلاعات لازم را در مورد پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرتی برای کانادا و مزایای داشتن وکیل مهاجرت خوب را به شما ارائه می دهیم.

 

اطلاعات آقای میثم گنجی وکیل رسمی و دارای مجوز از اداره مهاجرت کانادا را ببینید.  (کلیک کنید)

گروه مهاجرت به کانادا

چرا برای مهاجرت به کانادا باید بهترین وکیل را انتخاب کنیم؟ 
امروزه افراد نسبت به گذشته بیشتر مهاجرت می کنند. دلایل زیادی برای مهاجرت وجود دارد افراد به دنبال کشورهایی هستند که فرزندان آنها تحصیلات خوبی را داشته باشند و بتوانند اقامت دائم آن کشور را دریافت کنند. افرادی که به کشور دیگری مهاجرت می کنند به علت عدم آشنایی با محیط جدید با مشکلاتی روبه رو می شوند و نیازمند یک فرد مورد اعتماد برای راهنمایی هستند.
کانادا کشوری است که کارآفرینان و افراد خارجی زیادی را می پذیرد و سیستم مهاجرتی این کشور بسیار پیچیده و غیر قابل پیش بینی است. همه مهاجران نمی توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند به همین علت بهتر است از یک وکیل با تجربه و متخصص در امور مهاجرت استفاده کنیم.
وکیل مهاجرتی کانادا نقش بسیار مهمی دارد و می تواند تضمینی برای موفقیت پرونده مهاجرتی شما باشد. متقاضی مهاجرت در بین روشهای متعدد سردرگم خواهد شد، پس یک وکیل مهاجرتی با تجربه باید بهترین برنامه مهاجرتی را برای موفقیت پرونده های مهاجرتی انتخاب کند. 
 

لیست وکلای مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرتی شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
در هر پرونده مهاجرتی یک وکیل و یک موکل وجود دارد. شما باید برای تایید پرونده مهاجرت به کانادا انتظارات واقع بینانه داشته باشید. یک راه مناسب برای تایید وکیل مهاجرت به کانادا، جستجو در وب سایت اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ICCRC  می باشد، با وارد کردن اسم و فامیل، شماره پروانه یا نام شرکت وکیل مورد نظر، تاییدیه اداره مهاجرت کانادا را دریافت کنید. اگر اسم شخص در لیست ICCRC  (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا) نباشد؛ فرد مورد نظر، وکیل یا مشاور رسمی مورد تایید کانادا نیست و ممکن است فقط در کشور خودش وکیل دادگستری باشد یا مدیر یک شرکت یا موسسه حقوقی که خود را وکیل رسمی مهاجرت کانادا معرفی می کند یا ادعا دارد که همکار یک مشاور یا وکیل رسمی ICCRC   در کاناداست.

موسسه مهاجرتی گنجی با سابقه بسیار در این امر، مفتخر است تا یکی از بهترین وکلای مهاجرتی موجود در کشور کانادا -آقای میثم گنجی- را که در لیست بهترین وکلای این کشور با 20 سابقه قرار دارد به شما معرفی نماید.

 
وکیل مهاحرت کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

اگر در ایران ساکن هستید بدانید که بهترین وکلا علاوه بر دفتر در کشور کانادا  در تهران هم دارای دفتر فعال هستند و کاملا در دسترس هستند و شما به عنوان موکل مشکلی در برقراری ارتباط با آنها بطور مستقیم ندارید. شش مرحله و اقدام مهم برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی و قابل اعتماد در تهران وجود دارد که باید آن ها را در نظر گرفت. این مراحل شامل:
 1.  اخلاق حرفه ای وکالت را رعایت می کند؟
 2.  دارای شخصیت خوب وکیل مهاجرت است؟
 3.  آیا نمونه های ویزای موفق و قابل اثبات در اینترنت دارد؟
 4.  آیا وکیل مهاجرتی شما شفاف و صادق است؟
 5.  آیا وکیل مهاجرت به صورت آنلاین و حضوری کار می کند؟
 6.  بررسی صلاحیت وکیل مهاجرتی کانادا مورد تایید است؟
 

شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا

کانادا در بین مهاجران محبوبیت زیادی دارد میلیون ها نفر به دنیال دریافت اقامت دائم کانادا هستند و این موضوع مهاجرت را برای مهاجران را سخت می کند. شما به راحتی می توانید تلفن های دفاتر کانادا و ایران موسسه مهاجرتی گنجی را در سایت ببینید یا از طریق اینستاگرام، واتس آپ و تلگرام پیام دایرکت به وکیل بدهید و مشاوره دریافت کنید.
بسیاری از نمایندگان، آژانس های مسافرتی و ادارت خدمات ویزا در خارج از کانادا خدمات شهروندی، مهاجرتی و جابه جایی افراد را انجام می دهند. همه این افراد و آژانس ها وکلای مورد تایید کانادا نیستند و به کانادا نرفته اند اما می خواهند به عنوان یک شرکت کانادایی شناخته شوند. در شرکت های آنها نمادهای کانادایی مثل پرچم، برگ افرا، گوزن، خرس و کوه را در لوگوها و وبسایت های آنها می توان دید. این شرکت ها کارهای زیادی انجام می دهند تا به عنوان یک شرکت کانادایی شناخته شوند. 
این خیلی عجیب نیست شخصی که هرگز وارد کانادا نشده است می خواهد خدماتی برای اقامت دائم کانادا ارائه دهد! آقای گنجی به همراه برادران خود، همگی شهروند کانادا می باشند و دارای مجوز رسمی برای فعالیت در زمینه مهاجرت در کانادا هستند علاوه بر اینکه دارای شرکت رسمی و ثبت شده هم هستند.
سایت وکلای رسمی کانادا

سایت وکلای رسمی کانادا

شما باید مطمئن باشید که وکیل مهاجرتی کانادایی یا شرکت حقوقی واقعی به شما خدمات ارائه می دهد. با روشهای زیر می توانید اطمینان پیدا کنید:
* شما باید وکیل مهاجرتی را انتخاب کنید که کانادا را دیده است و به آنجا رفته است و نباید پرونده مهاجرتی خود را به فردی که کانادا را ندیده و نرفته است بدهید. 
* شما باید مطمئن شوید که وکیل مهاجرتی یا شرکت براساس قوانین کانادا عمل می کند. شما وکیلی را انتخاب می کنید که براساس قوانین کانادا خدمات ارائه می دهد یا وکیلی که براساس قوانین کشورهای دیگر خدمات ارائه می دهد؟ اینکه خدمات غیر کانادایی براساس قوانین کانادا ارائه داده شود درست نیست چون شرکت های غیر کانادایی لازم نیست قوانین و استانداردهای کانادایی را رعایت کنند.
_ خدمات مهاجرتی در کانادا باید براساس قوانین این کشور باشد. افراد در کشورهای خارجی می توانند با یک کامپیوتر و اینترنت یک شرکت مشاوره برای خدمات ویزا بدون مجوز کانادایی ایجاد کنند. پس زمانی که یک وکیل مهاجرت کانادایی را انتخاب می کنید باید بدانید که این وکیل برای دریافت مجور مراحل زیادی را طی کرده است و براساس قوانین کانادا عمل می کند.
 

مشاوره آنلاین مهاجرت به کانادا

نیاز دارید که با یک وکیل یا مشاور مهاجرت به صورت آنلاین و اینترنتی مشاوره کنید؟ ابتدا با نکات زیر مطمئن شوید که وکیل مهاجرتی یا شرکت مورد نظر شما حقوقی و قانونی است:
* شما می توانید در گوگل در مورد وکیل مهاجرتی مورد نظر خود و اینکه آیا آدرس و شماره تلفن کانادایی او درست و دقیق است به جستجو بپردازید. اما داشتن آدرس و شماره تلفن کانادایی بدون شرکت حقوقی درست نیست و شما باید به دنبال پاسخ به این سوالات باشید. موسسه مهاجرتی گنجی یک شرکت حقوقی و قانونی ثبت شده در استان کبک کانادا با تجربه بسیار به دنبال ارائه بهترین خدمات و مشاوره ها در زمینه مهاجرت به کانادا با بهترین وکیل مهاجرتی به شما است. 
* اگر دفتر وکالت در یکی از استانهای کانادا باشد شما می توانید لیست وکلای آن استان را در انجمن حقوقی استان ببینید. وکلای کانادایی باید عضو یک انجمن حقوقی در کانادا باشند.
* شما می توانید از وکیل مهاجرتی بپرسید که از کجا پروانه وکالت خود را گرفته است. وکلا دوست دارند که این اطلاعات را به موکل خود بدهند. 
* شما می توانید در لینکدین که یک شبکه اجتماعی برای متخصصان است نام وکیل مهاجرتی خود را جستجو کنید و درباره تجربیات قبلی وکیل یا شرکت حقوقی اطلاعاتی را بدست آورید. 

شما از وکیل مهاجرتی خود چه چیزی باید بخواهید؟
 1.  نام کامل وکیل چیست؟
 2.  نام کامل شرکت حقوقی او چیست؟
 3.  آیا آدرس و شماره تلفن برای کانادا و ایران دارد؟
 4.  آیا وکیل شریک قانونی در مواقع خاص دارد یا تنهاست؟
 5.  آدرس پستی، ایمیل و شماره تلفن وکیل مهاجرت چیست؟
 6.  وضعیت فعلی وکیل در انجمن مشاورین مهاجرت کانادا چگونه است؟
 7.  آیا نام وکیل و مشخصات تماس او در لیست انجمن مشاورین مهاجرت کانادا وجود دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بررسی صلاحیت وکیل مهاجرتی کانادا

آیا وکیل مهاجرت مدرک حقوقی دارد؟
همه وکلای کانادایی مدرک حقوق از دانشکده حقوق کانادا یا انجمن مشاورین مهاجرت ICCRC را دارند. بعضی از وکلای کانادایی مدرک حقوقی از یک دانشگاه حقوق غیر کانادایی به همراه ارزیابی مدرک حقوقی از NCA را دارند.  NCA صلاحیت همه فارغ التحصیلان حقوقی آموزش دیده که شهروند کانادایی باشند که در خارج از کشور تحصیل کرده اند یا افراد تازه واردی که با تحصیلات حقوقی از خارج کشور به کانادا آمده اند را در سطح بین المللی را ارزیابی می کند. 
وکلای کانادایی مدرک دکتری حقوق یا لیسانس حقوق را از یک دانشکده حقوق دریک دوره سه ساله دریافت کرده اند. وکلای کانادایی بعد از دریافت مدرک حقوق در خارج از کشور و ارزیابی مدرک از NCA را انجام داده اند و مجوز وکالت را در کانادا دریافت کرده اند. وکلایی که دکتری حقوق یا لیسانس حقوق دارند باید امتحانات وکالت را با موفقیت قبول شده باشند تا مجوز وکالت را دریافت کرده باشند. آقای گنجی با دانش و علم کافی در همه امور مهاجرتی کانادا تا به حال هزاران پرونده موفق در رزومه کاری خود داشته است. 
شما می توانید با این روشها اطلاعات مربوط به وکیل مهاجرتی خود را بررسی کنید:
 1.  به وبسایت وکیل یا شرکت حقوقی مراجعه کنید و شماره ثبت مشاور یا وکیل را به دقت بررسی کنید. 
 2.  پروفایل وکیل مهاجرت را در لینکدین جستجو کنید و اطلاعات آن را با دقت بررسی کنید. 

 

استخدام وکیل مهاجرت

یکی از بزرگترین مشکلات سیستم مهاجرتی کانادا وجود وکلای غیرواقعی است. 
وکیلی که خدمات مهاجرتی را ارائه می دهد باید به صورت آنلاین هم کار کند، همچنین در ایران حضورا موکلین خود را ملاقات کند. وکیل مهاجرتی باید یک وبسایت یا اطلاعات کامل و بیوگرافی کوتاه از خود را داشته باشد. وکیلی که بخواهد موکلانی را از خارج کشور داشته باشد باید اطلاعات دقیقی از خود را ارائه دهد. 
وکیل باید در لینکدین پروفایل داشته باشد. از این طریق شما می فهمید که افراد دیگر این وکیل مهاجرتی را می شناسند یا خیر. 
نام کامل وکیل مهاجرت یا شرکت حقوقی او را در گوگل جستجو کنید. شما می تواند به صورت آنلاین اطلاعات زیادی را بدست آورید، این اطلاعات را با دقت بررسی و تجزیه و تحلیل کنید. هدف این است که مطمئن شوید که با یک شرکت حرفه ای و حقوقی کار می کنید. موسسه مهاجرتی گنجی با داشتن بهترین وکیل مهاجرتی بهترین خدمات را در زمینه مهاجرت به کشور کانادا به مهاجران ارائه می دهد. 

در این مرحله چه چیزی از وکیل مهاجرت کانادا خود بخواهیم؟
 1. آیا وکیل شما ایمیل کاری دارد؟
 2. وبسایت وکیل یا شرکت حقوقی ثبت شده
 3. درخواست برای داشتن ایمیل وکیل به راحتی است
 4. بررسی محتوای وبسایت و نحوه برقراری ارتباط با وی و پرسنل
 5. اعتبار پروفایل وکیل در لینکدین، تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک
 6. بررسی استفاده کردن وکیل مهاجرت از ایمیل مثل Gmail، MSN، Yahoo یا Hotmail
بهترین وکیل مهاجرت به کانادا 
 
 

دفتر مهاجرت به کانادا

آیا وکیل مهاجرتی شما شفاف و صادق است؟
وکلای مهاجرتی و شرکت های حقوقی کار سختی دارند. خدمات حقوقی مهاجرت به صورت رایگان ارائه داده نمی شود. برای اینکه به کانادا مهاجرت کنید باید هزینه های آن را بپردازید به خصوص اگر بهترین وکیل مهاجرتی را انتخاب کرده اید. اما هزینه های معقول باید پرداخت شود.
اگر به دنبال یک وکیل مهاجرتی با تجربه هستید باید هزینه های قانونی آن را در نظر بگیرید. شما باید همه هزینه های مربوط به مهاجرت را در نظر بگیرید تا تصمیم درستی داشته باشید، با این اطلاعات رابطه درست و شفافی بین وکیل و موکل به وجود می آید. وکیل مهاجرتی با تجربه ای مثل آقای گنجی به خوبی با قوانین و پیچیدگی های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به راحتی در اختیار شما قرار می دهند. 
با این رابطه درست و شفاف هزینه های پنهان و غیر منتظره یا افزایش هزینه برای شما وجود نخواهد داشت. نه وکیل و نه موکل در زمان بررسی پرونده مهاجرتی به دنبال تمرکز بر روی مسائل مالی نیستند و آنها به دنبال تایید پرونده و دریافت اقامت دائم کانادا هستند.
 • شما باید با وکیل مهاجرتی خود یک قرارداد و توافق نامه درست داشته باشید و موکل باید قرارداد را به دقت بررسی کند تا بداند که در ازای پولی که می دهد چه چیزی را دریافت می کند.
 •  شما باید بدانید که وکیل مهاجرت براساس هزینه ثابت با شما کار می کند یا طبق نرخ ساعتی. 
 •  بیشتر وکلا براساس هزینه ثابت با موکل خود کار می کنند و آنها بر روی پرونده هایی مثل طلاق و جرم و جنایت، ریجکت مدیکال، اختلافات خانوادگی با فرزندان و ریجکت ویزای پناه ندگی کار نمی کنند. 
 •  شما باید همه هزینه های مربوط به پرونده مهاجرتی را بپردازید. وکیل شما لیست هزینه ها را به شما می دهد و می تواند از طرف شما همه هزینه های دولتی کانادا را بپردازد. 
 •  وکلا در زمان کار بر روی پرونده مهاجرتی شما از وکلا، متخصصان و کارشناسان خارجی هم استفاده می کنند، تا بهترین نتیجه را برای موکل کسب نمایند.
 •  وکلا از افراد حرفه ای برای تهیه بیزینس پلن شما استفاده می کنند. وکیل مهاجرتی حسابداران خبره و کارشناس املاک دادگستری را برای ارزیابی املاک و بیزینس شما استخدام می کند. بسیاری از مدارک شما فارسی است لذا باید به فرانسه و انگلیسی ترجمه شود. شما باید همه هزینه های این افراد را بپردازید. 
 •  شما باید از وکیل مهاجرتی خود بپرسید که آیا همه کارهای مربوط به پرونده مهاجرتی را خود وکیل انجام می دهد یا از کارشناسان خارجی استفاده می کند. 
 •  همه هزینه هایی که هزینه حقوقی وکلا نیستند پرداخت نامیده می شوند. شما باید پرداخت های مربوط به پرونده خود را به نرخ دلار کانادا بپردازید. 
 •  در قرارداد، وکیل پرداخت های پرونده شما را لیست می کند. موسسه مهاجرتی گنجی ضمن آشنایی از قوانین به روز دولتی و ایالتی در کانادا و تسلط کامل به برنامه های مختلف مهاجرتی کانادا، بهترین مشاوره را برای مهاجرت به کانادا به شما پیشنهاد می دهد تا سریع ترین نتیجه را دریافت کنید. 

در این مرحله از وکیل مهاجرت خود چه چیزی بخواهیم؟
 1. شرایط پرداخت هزینه وکیل در کانادا به چه صورت است؟
 2. آیا وکیل مهاجرتی در مورد هزینه های پرونده من شفاف و صادق است؟
 3. آیا وکیل برای پرونده مهاجرتی شما از کارشناسان خارجی استفاده می کند؟
 4. هزینه های قانونی مربوط به دولت کانادا و پرداخت های ریالی در ایران چیست؟
 5. برای کارهای اضافی که خارج از قرارداد تعیین شده اسنت چقدر باید پرداخت کنم؟
 6. آیا می توانم هزینه های حقوقی خود را به صورت آنلاین و بدون کمک وکیل پرداخت کنم؟
وکیل مهاحرت کانادا 
 

مهم‌ترین نکات در انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا

آیا وکیل مهاجرت به صورت آنلاین یا کاغذی کار می کند؟
امروزه بیشتر وکلا به صورت آنلاین کار می کنند. وکیل مهاجرتی افراد مختلفی را مثل وکیل خارجی، حسابدار، مترجم، ارزیاب ملک و... را برای پرونده مهاجرتی شما استخدام می کند. 
کیفیت محتوای پرونده مهاجرتی بسیار مهم است. محتوای پرونده ایی که برای اهداف سوء یا رتبه بندی گوگل است با محتوایی که هدف آن ارائه بینش جامع و معنا دار به آفیسر کانادا است فرق دارد. آقای گنجی خودشان محتوای پرونده و کاور لتر را می نویسند و روی تک تک پرونده ها نظارت دارند. 
اطلاعات مربوط به مهاجرت به کانادا در اینترنت وجود دارد. بعضی از افراد اطلاعات را برای دریافت لایک و دیده شدن ارائه می دهند و این باعث گیج شدن کاربران می شود. لذا این با خدمات حرفه ای فرق دارد.
افرادی که می خواهند از خدمات حقوقی استفاده کنند قبل از استخدام وکیل مهاجرتی، تحقیقات کامل را انجام می دهند. این افراد تفاوت بین اطلاعاتی که برای گرفتن بالاترین رتبه گوگل است با اطلاعاتی که به دنبال دادن اطلاعات واقعی به افراد است را می فهمند. در موسسه مهاجرتی گنجی با وجود وکیل با تجربه و متخصص در زمینه مهاجرت به کانادا، اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد برنامه های مهاجرتی به شما ارائه می دهند و می توانید همه امور مهاجرتی خود را به این موسسه بسپارید و یکی از برادران گنجی را حضورا در تهران یا مونترال ملاقات کنید.

کارها و تحقیق هایی که شما به عنوان موکل باید انجام دهید:
 1. آیا وکیل اطلاعاتی را ارائه می دهد که برای خوانندگان و بینندگان مفید است؟
 2. اینکه آیا وکیل مهاجرت یا شرکت حقوقی پیام ها و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد؟
 3. چه کسی این اطلاعات مرتبط با مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا  را تولید می کند؟
 4. آیا وکیل مهاجرتی در مورد برنامه مهاجرتی مرتبط با سایت اداره مهاجرت کانادا اطلاعاتی را ارائه می دهد؟
 5. آیا وکیل آخرین اطلاعات مربوط به مهاجرت به کانادا را دارد و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار مهاجرت در تلگرام و اینستاگرام بیان می کند؟ 
 6. آیا وکیلی که اطلاعات را ارائه می دهد مجوز کانادایی را دارد؟ یا فردی است که تجربیات شخصی خود را بیان می کند؟
 7. آیا وکیل به شما پیشنهاد عضویت در خبرنامه ها، شبکه های اجتماعی یا وبینارها  را می دهد، این کار را انجام دهید، شما به کمک اینها می توانید تحقیقات کاملی را در مورد برنامه مهاجرتی مورد نظر خود انجام دهید.
 

استعلام وکیل مهاجرت کانادا

مهم ترین مسئله، اخلاق حقوقی وکیل است. اخلاق حقوقی وکیل بسیار مهم است شما باید با وکیلی قرارداد ببندید که استانداردهای اخلاقی را رعایت کند و براساس قانون به دنبال منافع شما باشد. استخدام وکیل مهاجرتی یعنی شما پرونده مهاجرتی خود را به وکیل بسپارید زیرا پرونده شما را افسران کانادایی برای سالهای طولانی در بایگانی سفارت نگه داری می کنند. بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی گنجی نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می دهند، بلکه اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می دهند تا فرد مستقیما در جریان پرونده خود قرار بگیرد.

در این مرحله چه چیزی از وکیل خود بخواهیم؟ 
 1. آیا وکیل از اطلاعات خاصی در مورد شما چشم پوشی می کند؟
 2. آیا وکیل به اشتباه تضمین می کند که پرونده مهاجرتی شما تایید می شود؟
 3. آیا وکیل به شما می گوید که کدام اطلاعات درست یا نادرست است؟
 4. آیا در زمان تحقیق با وکیل مهاجرت خود مشکل اخلاقی پیدا کرده اید؟
 5. آیا وکیل در زمان تکمیل پرونده مهاجرتی شما چیزی را بیان می کند یا می گوید درست نیست؟
 
وکیل مهاحرت کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در مونترال

شما باید بدانید که وکلا درستکار و صادق اند و بیشتر وکلا دارای سوابق درخشانی هستند. اینکه شما چه وکیلی را انتخاب می کنید تعیین کننده موفقیت پرونده مهاجرتی شما خواهد بود. مهاجرت به کانادا مراحل دشواری دارد و نیازمند داشتن آگاهی از شرایط و قوانین کشور کانادا است چرا که قوانین مهاجرتی پیچیده هستند و باید شخصی که به صورت مداوم با این مسائل سروکار دارد پرونده مهاجرتی شما را تهیه و تکمیل کند. موسسه مهاجرتی گنجی همه نگرانی ها و دغدغه های شما را برای انجام امور مهاجرتی برطرف خواهد کرد.

موسسه مهاجرتی گنجی از قدیمی ترین و با سابقه ترین موسسات در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری می باشد و دارنده کارنامه درخشانی در این زمینه می باشد. این موسسه توسط اقای گنجی، تنها وکیل رسمی کانادایی که در تهران نیز حضور دارند مدیریت می شود. 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام تغییر در برنامه استارتاپ ویزای کانادا قابل پیش بینی است؟

 • سهمیه بندی طرح ها
 • افزایش قیمت ویزا
 • سخت تر شدن برنامه
 • تسریع روند بررسی ویزا در سفارت
شرکت کنندگان : تن