مهاجرت به کانادا

بازدیدکنندگان : 1295513 نفر 1393/09/12
مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا یکی از هدف های مهم این روز ها برای افراد زیادی می باشد که مساعد بودن شرایط و کیفیت بالای زندگی در کشور کانادا یکی مهم ترین دلایل آن می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا مهم ترین روش های مهاجرت کانادا را مورد بررسی قرار دهیم.

سرفصل های مهم:

مهاجرت به کانادا

تصمیم مهاجرت به کانادا گامی مهم در زندگی کسانی است که به دنبال آرزوهایشان و تحقق رویای زندگی در کشوری پیشرفته هستند. کانادا به عنوان یک کشور مهاجر پذیر که درصد بالایی از جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می دهد و همچنین دارا بودن شرایط عالی و اقتصاد پویا، می تواند کشوری مناسب برای رسیدن به این رویا باشد.
با ما در مطلب همراه باشید تا از صفر تا صد مهاجرت کانادا مطلع شوید.
سازمان مهاجرتی گنجی  یک موسسه حقوقی ثبت شده در تهران و مونترال می باشد که با سابقه طولانی فعالیت در زمینه امور مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا در ایران و کانادا مشغول به خدمتگذاری به متقاضیان محترم می باشد.

در این ویدئو اطلاعات خوبی را در مورد دلایل محبوبیت کانادا برای مهاجرت خواهید دید
 

 

پادکست مهاجرت به کانادا

 

آقای گنجی با کادری قوی و با تجربه درارائه خدماتی حرفه ای، کم هزینه و قانونی در تمام زمینه های مهاجرت به کانادا شما را جهت زندگی و یا کار در هر جای کانادا اعم از تورنتو ، مونترال ، ونکوور، کلگری، ساسکاتون، وینیپگ، هلیفکس و یا هر شهر دیگری یاری می رساند. ما با اطمینان پرونده شما را دنبال کرده و پاسخگوی تمامی سوالاتتان هستیم. درصد بالای آمار موفقیت موکلین ما در امر مهاجرت به کانادا نمایانگر صلاحیت موسسه ما در این امر مهم می باشد. برخورداری از اطلاعات صحیح به شرط وجود اراده شخصی و برنامه ریزی واقع بینانه، کلید موفقیت در تحصیل، کار و تجارت کانادا است.

 

پاسپورت کانادا

براساس گزارش رتبه بندی پاسپورت ها در جهان، پاسپورت کانادا جزء ده پاسپورت برتر دنیا است. افرادی که تابعیت کانادا را دارند به راحتی بدون ویزا می توانند به  112 کشور مسافرت کنند، 53 کشور فقط در زمان ورود نیاز به ویزا دارند و 33 کشور نیاز به مجوز سفر الکترونیکی دارند. لیست کشورهای بدون ویزا با پاسپورت کانادا شامل 165 کشور است.

پاسپورت کانادا

سفر به آمریکا با پاسپورت کانادا بدون ویزا خواهد بود و امکان کار نیز وجود دارد. گرفتن پاسپورت کانادا نیازمند حضور قانونی با کارت پی آر کانادا حداقل به مدت سه سال در یک بازه زمانی 5 سال است، یعنی برای تبدیل pr به پاسپورت کانادا باید 1095 روز در کانادا حضور داشته باشید تا بتوانید شهروندی کانادا را کسب کنید، البته استثناهایی وجود دارد که در کانال تلگرام گنجی درج کردیم. عکس پاسپورت کانادا 7*5 سانتی متر و رنگ پاسپورت کانادا سرمه ای تیره است. 

مهاجرت به کانادا
 

راه های مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا بسیار زیاد و متنوع است. اساسی ترین موضوع برای تعیین بهترین روش برای هر فرد شرایط و هدف وی می باشد. شرایطی مانند شغل، مهارت زبان، میزان تحصیلات، سن، تعداد اعضا خانواده و... است.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرت به کانادا روش اکسپرس اینتری کانادا یا ورود سریع می باشد.این برنامه یک برنامه امتیازمحور و فدرالی می باشد .در این سیستم همه استان ها در بر گرفته می شود و هرچه امتیاز مهاجرت بالا تر باشد شانس بالاتری برای دریافت اقامت کانادا خواهد داشت. عواملی مانند:
سن بین 20 تا 32 
نمره ایلتس بالاتر از 6
مدارک دانشگاهی بالاتر از لیسانس
سابقه کاری حداقل 3 سال با بیمه
در تعیین امتیاز اکسپرس انتری تاثیرگذار هستند.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از شناخته شده ترین راه ها(و سخت ترین) برای مهاجرت کاری کانادا روش مهاجرت از طریق کار می باشد. با توجه به اقتصاد پویا و کمبود نیروی کار و مشاغل مورد نیاز کانادا، این روش می تواند یکی از راه های مهاجرت به کانادا باشد. تاثیرگذار ترین عامل در ویزای کار کانادا داشتن جاب آفر می باشد. راه های اسکیل ترید و اسکیل ورکر و... نیز بسته به شرایط افراد برای مهاجرت وجود دارد.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

برنامه استارتاپ ویزا کانادا برای کارآفرینان مهاجریست که توانایی و مهارت راه اندازیی کسب و کار در کانادا داشته باشند و این کسب و کار می بایست نوآورانه و اشتغال زا در کانادا باشد و قابلیت رقابت در مقیاس جهانی داشته باشد.
 دولت کانادا برای این افراد اقامت دائم کانادا را فراهم می نماید. اخذ ویزای استارتاپ کانادا مسیری مطمئن برای کسب اقامت کانادا است.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

اگر می خواهید در عالی ترین سطح ادامه تحصیل دهید و در عین حال راهی برای دریافت  اقامت کانادا داشته باشید، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می تواند گزینه مناسبی باشد. لازم به ذکر است که موارد سن، گپ تحصیلی، آیلتس، معدل و توصیه نامه از پیش نیاز هایی است باید بررسی شود، تا مانع ریجکت ویزای تحصیلی کانادا نشود.

شرایط مهاجرت سریع کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

در صورتی که دارای تمکن مالی، سرمایه و شرایط مناسب باشید می توانید با انتخاب انواع برنامه های سرمایه گذاری کانادا مانند استارت آپ کانادا، کارآفرینی، سرمایه گذاری کبک و استانی و... اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. عملا این روش نیازمند هزینه بیشتر و شانس بالاتر خواهد بود. همچنین هر استان کانادا دارای شرایط و قوانین خاص خود برای سرمایه گذاری می باشد.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به کانادا ازدواج می باشد. در واقع این مسیر بعد از پیدا کردن همسر واقعی  با ارائه مدارک ثبت شده و رسمی ازدواج ساده می شود. به هیچ عنوان هم سعی در گول زدن اداره مهاجرت با ازدواج صوری نباشید. چرا که ازدواج شما باید واقعی و با شناسنامه و سند ازدواج در محضر ایرانی باشد. برای مثال اگر شما مدت زمان کمی قبل از درخواست اقامت کانادا با همسر خود ازدواج کرده باشید، این برای شما مشکل ساز خواهد شد. چرا که این برای اداره مهاجرت کانادا ساختگی به نظر میرسد. همچنین ازدواج ایرانیان در کانادا به صورت از راه دور قابل قبول نیست.

صفر تا صد مهاجرت کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی برای افراد زیر که در استخدام شرکت یا سازمانی نمی باشند و با تخصص خود درآمد دارند، مناسب می باشد و طی این برنامه می توانند برای خود و خانواده و فرزندان زیر 22سال اقامت دائم کانادا را کسب کنند:

ورزشکاران حرفه ای و افراد شاغل در بخش ورزش
هنرمندان و شاغلین بخش فرهنگ و هنر
کشاورزان و مزرعه داران

این گروه از افراد برای واجد شرایط شدن نیازمند داشتن عناوین ملی یا بین المللی معتبر بوده و باید با مدرک مستند ثابت کنند که سابقه کاری مرتبط حداقل 3 سال طی 5 سال گذشته قبل از اقدام برای کانادا، در زمینه هنر یا ورزش یا کشاورزی دارند و بعد از ورود به کانادا می توانند به صورت خوداشتغالی در همان زمینه مشغول به فعالیت شوند و نشان دهید کاری که در زمینه فرهنگی - ورزشی-هنری انجام می دهید تاثیر قابل توجهی بر فرهنگ و هنر و اقتصاد کانادا دارد و برای اینکار باید طرح توجیهی یا Business Plan قوی را ارائه دهید.
 طرح توجیهی نیازمند دانش مربوط به کانادا و اطلاع از بازار و کسب و کار این رشته در کانادا است. توجه داشته باشید که داشتن مدارک در سطح بین المللی کمک خوبی به شما خواهد نمود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

در صورتی که شما دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا باشید می توانید از طریق اسپانسرشیب والدین و همسر، اسپانسر پدر و مادر و یا همسر خود در کانادا شوید. به این معنی که شما باید حامی مالی شخص اسپانسر شده شوید و هزینه های زندگی و ورود شخص اسپانسر شده در کانادا را تامین کنید.
در اسپانسرشیپ هسمر در استان کبک نیاز به تامین حداقل درامد نمی باشید ولی بقیه استانها باید درامد کافی داشته باشید. برای اسپانسرشیپ والدین باید در قرعه کشی هرسال شرکت کنید و درامد شما در سه سال آخر بالاتر از 48هزار دلار(برای 3 نفر) باشد.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

 

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

یکی از مهم ترین مواردی که در امر مهاجرت باید به آن شاره کنیم مدرک زبان مورد نیازبرای مهاجرت به کانادا می باشد. کانادا دارای 2 زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی می باشد. مدارک مورد تایید برای مهاجرت به کانادا آیلتس، سلپیپ و تف می باشد.
تف آزمون زبان فرانسوی و سلپیپ آزمون موردتایید اداره مهاجرت کانادامی باشد.
هر روش مهاجرتی نیازمند حداقل نمره مورد تایید مختلفی می باشد، مثلا استارتاپ ویزا کانادا آیلتس جنرال 5 و اکسپرس اینتری حداقل آیلتس جنرال 6 یا فرانسه بی2 نیاز دارد.
جدول حداقل نمره درج شود.

 

هزینه مهاجرت به کانادا

بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های هر متقاضی مهاجرت کانادا، هزینه مهاجرت به کانادا می باشد. عوامل مختلفی می تواند  در تعیین هزینه مهاجرت کانادا تاثیر گذار باشد از جمله، هدف از سفر و برنامه ای که با آن قصد مهاجرت را دارید. باید این نکته را نیز ذکر کرد که نوسان های قیمت ارز باعث می شود تعیین دقیق هزینه های مهاجرت کانادا غیر ممکن شود اما پیشنهاد می شود برای تعیین یک عدد تخمینی با مشاوران موسسه مهاجرتی گنجی تماس حاصل فرمایید. آقای گنجی روشهای متعدد ارتباطی مانند واتس آپ، اینستاگرام، تلگرام و ایمیل را مشخص نموده و شخصا بر پاسخ کارمندان به موکلین نظارت دارد.
گذشته از هزینه های اصلی باید هزینه هایی مانند:
هزینه وکیل مهاجرت کانادا
هزینه مدیکال و انگشت نگاری کانادا
هزینه ترجمه و ارزیابی مدارک کانادا
هزینه گرفتن مدرک آیلتس
و....
را در نظر گرفت.

مشاوره مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برای مقطع متوسطه حدود 15 تا 25 هزار دلار  به نسبت شهر و کیفیت مدرسه
برای مقطع کارشناسی 15 تا 35 هزار دلار به نسبت رشته تحصیلی
برای مقطع کارشناسی ارشد 9 تا 18 هزار دلار به نسبت رشته تحصیلی
کالج حدود 5 تا 15 هزار دلار به نسبت نوع رشته و شهر

کم هزینه ترین مدارس و دانشگاه ها در استان کبک و گرانترین آنها در ونکوور می باشد. توجه کنید که هزینه زندگی به صورت ماهانه 1500دلار نیز به موارد بالا اضافه می شود البته هفته ای 20 ساعت (حدودهزاردلار در ماه) اجازه کار خواهید داشت.

 

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

هزینه سرمایه گذاری کبک کانادا حدود 2 میلیون دلار که در صورت بازدهی فرد برای اقتصاد کانادا طی 5 سال، این مبلغ به وی برگشت داده خواهد شد. برنامه سرمایه گذاری 450هزار دلاری کبک مطمئن ترین مسیر اقامت کانادا بدون نیاز به مدرک زبان است.
سرمایه گذاری و کارآفرینی بریتیش کلمبیا و انتاریو در دو دسته 100 هزار دلاری و 200 هزار دلاری که متقاضی باید یک بیزینس را در کانادا به سوددهی برساند تا واجد شرایط شود.
کارآفرینی آلبرتا، ساسکاچوان، منیتوبا و نیوبرانزویک نیز جزو خدمات موسسه گنجی می باشد. کسب آیلتس 5 و دارا بودن تمکن مالی 300هزار دلار الزامی می باشد.

 

امتیاز مهاجرت به کانادا

همانطور که گفته شد برنامه اکسپرس اینتری یک برنامه امتیاز محور است و متقاضی با توجه به یکسری شرایط و معیارها مورد نظر دولت کانادا امتیازبندی می شود.
سیستم به گونه ای است که در آن متقاضی می تواند حداکثر 1200 امتیاز کسب کند. 600 امتیاز مربوط به خود فرد متقاضی و همراهش و 600 امتیاز دیگر برای فاکتور هایی مانند دعوتنامه استانی کانادا می باشد.
بعد تعیین صلاحیت اولیه و ورود به استخر مجازی، وارد مرحله بعدی امتیاز بندی می شوید. مشخصا هرچه امتیاز شما به حداکثر امتیاز نزدیک تر باشد، شانس پذیرفته شدن برای مهاجرت به کانادا هم افزایش می یابد. اپلیکیشن گنجی در اپ استور به صورت آنلاین این امتیاز بندی مهاجرت به کانادا را انجام می دهد.
 

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا

اطلاع از مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا را با تکمیل فرم ارزیابی رایگان کانادا در سایت گنجی کسب خواهید کرد.بیشتر مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا با توجه به روش مهاجرتی متفاوت است. مثلاً برای تحصیل در کانادا لازم است ترجمه دانشنامه و آیلتس خود را داشته باشید. این موارد زیر برای مهاجرت به کانادا مهم است:
مدارک شغلی 
مدارک تحصیلی
مدارک انگشت نگاری و بیومتریک
مدارک و تمکن بانکی
مدارک شناسایی پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی 
 

راه های مهاجرت به کانادا

بهترین روش مهاجرت به کانادا

هیچ چیز در مهاجرت کانادا تضمینی نیست اما می توان با انتخاب بهترین برنامه نسبت به شرایط خودتان، شانس دریافت اقامت کانادا را افزایش دهید. یکی از بهترین برنامه ها برای دریافت اقامت کانادا جهت مدیران، مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ کانادا می باشد که شانس موفقیت بالایی دارد. از سوی دیگر ویزای تحصیلی و دانشجویی کانادا شانس ورود را سریعتر خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با تیم مشاوره موسسه گنجی در ارتباط باشید.
 

وکیل مهاجرت به کانادا

امر مهاجرت یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است که نیازمند تجربه بسیار بالا می باشد. نبود تجربه کافی و نداشتن علم در امر مهاجرت و درخواست برای مهاجرت می تواند موجب هدر رفتن زمان، هزینه و به وجود آمدن عواقب جبران ناپذیری برای متقاضی می شود. آقای گنجی وکیل مهاجرت کانادا در تهران و مونترال کانادا می باشد که تجربه بالایی در پرونده های مهاجرت کانادا دارند. ایشان عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادایی RCIC با شماره عضویت R508225 می باشند.

 

مشاوره مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتی گنجی با 15 سال تجربه، پرونده های موفق، علم و دانش بالا و همچنین تیم مشاوره بسیار قوی می تواند راه شما برای رسیدن به رویای خود را هموار سازد. لذا پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام، با تیم گنجی برای مشاوره مهاجرت به کانادا در ارتباط باشید. در ابتدا فرم ارزیابی رایگان  که در سایت موسسه مهاجرتی موجود است را پر کنید سپس پاسخ و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید رزومه خود، درخواست ویزا و سوالات خود را بر روی واتساپ موسسه مهاجرتی گنجی مطرح نمایید.

شرایط مهاجرت به کانادا

سوالات متدوال مهاجرت به کانادا

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا کدام روش مهاجرتی می باشد؟
برنامه اکسپرس اینتری express entry که همان نیروی متخصص اسکیل ورکر می باشد با دارا بودن تحصیلات لیسانس و ایلتس 6 شانس  خوبی برای اخذ کارت اقامت دائم کانادا می باشد.

بهترین روش مهاجرت به کانادا چه روشی می باشد؟
هر فردی با توجه به سن و تحصیلات و دانش زبان شانس متفاوتی خواهد داشت. تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت کانادا مسیر پیشنهادی ما به شما خواهد بود.

چند نفر هر سال برای اقامت دائم کانادا پذیرش می شوند؟
دولت کانادا برای پذیرش 1.2میلیون نفر طی 3 سال آینده برنامه ریزی کرده است یعنی هر سال 400هزار نفر که در بخش های: نیروی متخصص، اسپانسرشیپ همسر و والدین، استارتاپ ویزا، کارآفرینی، سرمایه گذاری کبک متقاضی می پذیرد.

وکیل مهاجرت به کانادا را چگونه پیدا کنیم؟
در وب سایت دولت کانادا و انجمن مشاورین مهاجرت به کانادا لیست وکلای مورد تایید دولت کانادا را می توانید پیدا کنید کافی است به لینک https://college-ic.ca/protecting-the-public/find-an-immigration-consultant مراجعه فرمایید.مثلا آقای گنجی را با حرف G جستجو کنید.

صفر تا صد مهاجرت کانادا چقدر زمان لازم دارد تا نتیجه دهد؟
بستگی به نوع روش دارد که معمولا از 3تا 6 ماه در ویزای تحصیلی و توریستی تا 1 الی 2 سال در ویزای اکسپرس و استارتاپ و سرمایه گذاری کبک زمان در بخش فدرال لازم دارد. لیست زمانبندی دقیق را از مشاورین موسسه گنجی جویا شوید.

آیا اقامت از طریق خرید ملک در کانادا ممکن است؟
خیر. کانادا با احداث و راه اندازی بیزینس معتبر و یا سرمایه گذاری به مدیران، پزشکان، وکلا و صاحبان پروانه کسب اقامت دائم اعطا می کند و با خرید ملک ممکن نخواهد بود.

آیا از طریق تولد فرزند می توانم اقامت کانادا بگیرم؟
خیر. قانون خاک یا تولد فرزند در کانادا به اقامت والدین منتهی نمی شود. 

مهاجرت به کانادا بهتر است یا مهاجرت به اروپا و آمریکا؟
شرایط مهاجرت به هر کشوری نیازمند تحقیق و مطالعه فراوان است. اما کانادا شرایط تحصیل رایگان و بیمه درمان رایگان برخلاف آمریکا دارد همچنین به علت تنوع فرهنگی در کانادا، اختلافی مانند اروپا بین نژاد و ملیت مهاجرین وجود ندارد.
مهاجرت به کانادا
برچسب ها :
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
تعداد پرسش ها: 285
میثم1402/10/30
سلام بنده با ۳۵ سال سن متأهل دو تا بچه مدرک کارشناسی فناوری مهندسی مکانیک هواپیما با ۱۰ سال سابقة کار مرتبط با بیمه و مدرک زبان آیلتس ۷ امکان مهاجرت‌ از طریق اکسپرس اینتری رو دارم و اگه الان اقدام کنم چقدر طول میکشه؟
 • گنجی
 • 1402/11/03
بالاترین امتیاز با ارشد می باشد
اما در استانی ها اگر رشته شما در جاب لیست باشد شانس دارید
رزومه برای ما بفرستید
 
 
نوید1402/03/29
سلام کی برنامه سرمایه گذاری کبک باز میشه؟
 • گنجی
 • 1402/03/31
ابتدای ژانویه 2024
از هم اکنون باید اطلاعات پرونده شما نزد ما باشد که سریعتر باید اقدام کنید.
شبنم راد1401/06/21
هزینه تحصیل در کانادا چقدره و همینطور زندگی دانشجویی؟
 • گنجی
 • 1401/06/21
هزینه تحصیل ارشد در کانادا از 18 تا 25 هزار دلار به نسبت نوع دانشگاه و شهر ان متغیر است. رشته های علوم انسانی و مهندسی ارزانتر از پزشکی و داروسازی است
هزینه تحصیل در کانادا به تومان به نسبت نرخ دلار دولتی متغیر است و به نسبت نرخ بالا از روی سایت ها می توانید دقیق مطمئن شوید
هزینه تحصیل پزشکی در کانادا از 25 تا 35 هزار دلار متغیر است دانشگاه های مستقر در کبک ارزانتر از بریتیش کلبمیا می باشند و سه دانشگاه معروف کانادا در کبک اند که با سی اس کیو شانس پذیرش بدون ام کت و کسپر بیشتر خواهد بود(به بخش ویزای پزشکی کانادا در منوی بالا مراجعه کنید)
هزینه تحصیل دندانپزشکی در کانادا از 29تا 35 هزار دلار در سال می باشد. 
هزینه تحصیل دبیرستان در کانادا از 14تا 20هزار دلار متغیر است. مثلا در تورنتو برای کلاس 11 باید سالانه 20هزار دلار پرداخت کنید البته همین مقدار هم هزینه زندگی شما است.
هزینه کالج در کانادا از 12تا 19هزار دلار است ولی شانس ویزا برای همه افراد نیست.
هزینه دانشگاه در کانادا را ما در تلگرام گنجی دقیق توضیح دادیم ولی به صورت کلی بین 20تا 25 هزار دلار در شهرهایی مثل تورنتو در نظر بگیرید.
عبداله1401/05/18
صفر تا صد مهاجرت به کانادا را میشه توضیح بدین و اینکه در سایت مهاجرت به کانادا دیدم شرایط نیروی متخصص تغییر کرده ایا درسته؟
آیا مهاجرت رایگان به کانادا هم داریم!
وکیل مهاجرت به کانادا را از کجا استعلام کنیم سایت یا شماره ای هست؟
 • گنجی
 • 1401/05/18
برای بررسی مسیر درست مهاجرت کانادا ابتدا باید شرایط سن و شغل و تحصیلات شما بررسی شود که در سمت چپ منوی فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ناک های شغلی نیروی متخصص (عنوان شغلی) تغییر کرده و سیستم TEER شروع شده که د رتلگرام توضیح دادیم
رایگان خیر ندارد
در پایین صفحه لینک انجمن مشاورین و وکلای کانادا را درج کردیم که می توانید نام اقای میثم گنجی را در سایت اداره مهاجرت کانادا ببینید
سعید1401/05/15
درخواست مهاجرت به کانادا را از کجا بدهیم؟ ایا باید فرم مهاجرت پر کنیم؟
 • گنجی
 • 1401/05/15
ابتدا رزومه و شرایط تان را برای ما واتس اپ کنید
سپس فرم ارزیابی (سمت چپ) را تکمیل فرمایید با توجه به سن و شغل و تحصیلات و سطح زبان شما می توان دقیق اعلام کرد
استرال1401/05/09
مهاجرت خانوادگی به کانادا سریعتر است یا تنهایی؟ من 23 سال دارم و لیسانس ای تی دارم
 • گنجی
 • 1401/05/10
پروسه زمانی مهاجرت به کانادا بستگی به عواملی مانند سن و شغل و تحصیلات دارد و خانواده یا تنها تاثیر زیادی ندارد
اما اگر شما برای ویزای دانشچویی اقدام کنید به تنهایی شانس بیشتری برای قبولی دارید یا در ویزای توریستی کانادا تنها اقدام کردم شانس ویزا را بالا می برد
در حال حاضر شما برای ویزای دانشجویی کانادا با ایلتس و تمکن مالی شانس اقدام دارید چون رشته تان خوب است.
سلماسی1401/05/09
برای مهاجرت به کانادا از طریق دوست چه کاری باید انجام دهیم؟
 • گنجی
 • 1401/05/10
کانادا در برنامه های مهاجرتی خود به فامیل درجه یک مثل پدر و مادر و برادر و خواهر و ... امتیاز می دهد و متاسفانه دوست امتیازی ندارد
اما در بعضی برنامه های استانی مثل منیتوبا اگر یک لینک مثل دوست داشته باشید شانس تان بالا می رود ولی باید شرایط اولیه را کسب کنید تا بتوانید امتیاز مهاجرت به کانادا از طریق دوست را کسب کنید.
پرهام ر.1401/05/04
برای مهاجرت به کانادا در سال 2022 چه مدرکی بجز آیلتس نیاز دارم. من 29 سال ارشد شیمی و مشغول به کار در شرکت دارو هستم.
 • گنجی
 • 1401/05/04

شرایط مهاجرت به کانادا در سال 2022 در بخش اکسپرس اینتری سه مورد زیر را نیاز دارد:

- ایلتس 7
- سه سال سابقه کار با بیمه
-اصل مدارک تحصیلی
-پاسپورت

مهرو1401/01/21
سلام، وقت بخیر، عذر می خوام مزاحم شدم. من ۳۳ سال سن دارم. دارای مدرک لیسانس کشاورزی و فوق لیسانس زبانهای باستانی از دانشگاه سراسری هستم. به علاوه دارای مدرک آرایشگری از فنی حرفه ای نیز هستم و در حال حاضر در زمینه آرایشگری مشغول به کارم. از لحاظ زبان دارای مدرک دلف ب۲ زبان فرانسه هستم و دو سال سابقه کار همراه با بیمه در زمینه تدریس زبان فرانسه را دارم و در حوزه زبان انگلیسی در سطحی مانند آیلتس ۶ قرار می گیرم. آیا می توانم برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری اقدام کنم؟
 • گنجی
 • 1401/01/22
بله شرایط اولیه را دارید در آریما و اکسپرس اینتری پروفایل باز کنید. 
بهزاد1396/12/12
سلام وقت بخیر اقای گنجی من غواص سه ستاره cmas و همچنین گاید مستر ssi هستم وضعیت استخدامی به چه صورت میتونه باشه برام
 • گنجی
 • 1396/12/12
باید لیسانس و ایلتس هم داشته باشید.
غزال1396/03/27
سلام جناب گنجی . بنده مدرک کارشناسی علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری و نمره آیلتس 7 رو دارم و همسرم کاردانی کامپیوتر و 8 سال سابقه بیمه در شغل آتشنشانی داره و دارای یک فرزند 2 ساله هستیم.. آیاواجد شرایط اقامت ازطریق نیروی متخصص هستیم؟
 • گنجی
 • 1396/05/02
اگر سن زیر سی سال و نمره زبان 7.5 داشته باشید.
علی. ن1396/02/29
با سلام خدمت شما من مدرک نقاشی ساختمان و جوشکاری و مربیگری رزمی فدرال دارم تحصیلاتم دیپلم ایا تو کانادا جذب میشم
 • گنجی
 • 1396/03/07
خیر.
ياس1395/07/01
باسلامهمسرم رشته Ict از مالزي داره و در همين زمينه كار ميكنه البته بدون بيمه و تافل ibt99و بنده ليسانس مديريت با ١٣ سال سابقه كار و ايلتس جنرال 5.5آيا ميتونيم اقدام كنيم
 • گنجی
 • 1395/07/02

با سن سی سال و ایلتس 7.5 می توانید

منصوره1395/06/04
سلام . من و همسرم هر دو لیسانس کشاورزی هستیم زراعت 33و 34 سال سن داریم و دو پسر یکی 6 ساله و 3 ساله میخواستم بدونم ایا میتونی برای اقامت دائم اقدام کنیم شانسی داریم ممنون
 • گنجی
 • 1395/06/07

بدون مدرک زبان شانسی ندارید.

ندا1395/05/20
سلام.مبنای محاسبه سن تاریخ تشکیل پرونده مهاجرت است؟ یعنی در روز تشکیل پرونده چه سنی داشته ایم؟ یا اینکه تاریخ انتخاب شدن از پول (استخر)؟ چون بین اینها ممکن است یکسال فاصله باشد. سپاس از پاسخ شما
 • گنجی
 • 1395/05/21

مبنا زمان دریافت توسط اداره مهاجرت است.

شهره1395/04/30
سلام من 32 ساله هستم مجرد 10 سال سابقه كار حسابرسي و سرپرست حسابداري دارم فوق ليسانس حسابداري و آيلتس 6.5 .ممكنه راهنمايي بفرماييد ايا شانسي براي من هست از هر روشي
 • گنجی
 • 1395/05/01

اگر ایلتس 8 بگیرید شانس بالایی دارید.

طاهر1395/04/26
سلام.من الان 29 سال و 5 ماهه هستم.فوق لیسانس حسابداری و4 سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارم و میتونم ایلتس 7 بگیرم ایا شانسی دارم ؟مرسی
 • گنجی
 • 1395/04/27

اگر تا 6ماه اینده ایلتس 7 با لیسننیگ8بگیرید، بله.

محمد1395/04/07
سلام.من 36 سالمه. ارشد ادبیات انگلیسی. ایلس 7 دارم. 12 سال سابقه بیمه. همسرم ارشد مدیریت مالی بدون مدرک زبان 12 سال بیمه . یک فرزند 5 ساله. میتوان اقدام کرد؟ ممنون
 • گنجی
 • 1395/04/08

خیر امیتاز کم دارید.

رضا1395/03/27
با سلام . من نوزده سال سن دارم . و قصد مهاجرت ب کانادا و تحصیل در انجارو داشتم .و میخوام رشته مترجمی زبان بخونم و فوق لیسانس هم میخوام مدیریت بازرگانی بخونم و بعد درخواست مهاجرت بدم برای کانادا .معدل کتپی دیپلمم ده و میانگین اون چهارده و چهل و سه صدم هست .میخواستم ببینم ایا اینها همه به هم ربط دارن ؟ ینی دیپلمم مشکل ساز نمیشود ؟ یا میتونم بجای مدرک تافل یا ایلتس لیسانس زبان خودمو ارائه بدم ؟ .ایا با کار کردن من در کانادا موافقت میکنن یا نه . ممنون میشم جواب سوالامو بدین . درپناه حق
 • گنجی
 • 1395/03/28

واجد شرایط نمی باشید، پیشنهاد ما این است که لیسانس خود را در رشته مترجمی اینجا بگیرید همزمان کار کنید و مدرک ایلتس جنرال 7.5 را کسب کنید تا بتوانید مقیم شوید.

موسوی1395/03/25
با سلام واحترام،جناب گنجی من با لیسانس مترجمی زبان وایلتس 6ونیم 37ساله ،دوفرزند ،7سال بیمه اقدام بکنم یا فرانسه ام راتکمیل کنم؟خواهرم هم مقیم کاناداست،متشکرم
 • گنجی
 • 1395/03/27

فرانسه ./ خواهرتان در کدام استان است؟

احسان1395/03/20
با عرض سلام.بنده 28 ساله و مجرد هستم.کارشناسی ارشد شهرسازی و 5 سال سابقه تدریس دانشگاهی و 6 سال سابقه کار در شرکت های مهندسی مشاور دارم.به نرم افزارهای تخصصی رشته خودم و دیگر نرم افزارهای ترسیمی تسلط دارم.آیلتس 7 دارم.آیا شانسی برای مهاجرت دارم؟چکارایی میتونم انجام بدم؟ با سپاس فراوان.
 • گنجی
 • 1395/03/22

بله می توانید برای نیروی متخصص فدرال اقدام کنید ولی باید نمرات ایلتس شما بیش از 7 و لیسنینگ 8 باشد.

فرزاد1395/03/09
با سلام جناب گنجیدر حدود 20 سال سابقه کار دارم. ولی چون بطور آزاد واسه خودم کار میکردم هیچ مدرکی جز گردش حساب بانکی ندارم. برای کارافرینی میخوام اقدام کنم. آیا اثبات سابقه کار و مدیریت بیزینس خودم امکانپذیره؟ممنون از شما
 • گنجی
 • 1395/03/10

من متوجه کارآزاد نشدم! باید مدیریت یک بیزینس را داشته باشید یا در یک جا به عنوان مدیر مشغول به کار باشید تماس بگیرید و توضیح دهید.
در ضمن باید دارایی ملکی بیش از 350 هزار دلار را داشته باشید. 

علی1395/02/25
سلام آقای گنجی بنده 35 سالمه و 10 سال سابقه شغل آتش نشانی دارم . فوق دیپلم ایمنی بهداشت (HSE) هم دارم . در حال حاضر هم مشغول گرفتن آیلتس هستم . آیا با شرایط من امکان مهاجرت هست ؟
 • گنجی
 • 1395/02/27

با فوق دیپلم از روش نیروی متخصص شانسی ندارید.

mandana sepasi1395/02/20
با سلام و احترام. جناب آقای گنجی من دکتری هنرهای زیبا از ایروان- ارمنستان هستم. و متولد31. اکتبر1967 هستم امکان مهاجرت به کانادا را دارم یا نه. البته من استاد دانشگاه در تهران هستم و سابقه کار در دانشگاه و مراکز آموزشی را دارم.
 • گنجی
 • 1395/02/21

خیر باید مدرک زبان داشته باشید.

مهيار1395/01/06
با سلام، بنده ٣٢ سال سن دارم و مجرد هستم، شغلم غواصى صنعتى و جوشكارى زير اب هست، ٢ سال سابقه بيمه تأمين اجتماعي در شركت هاى دريايى دارم،زبان انگليسى رو خوب بلدم و اماده هستم براى امتحان ايلتس، ايا شانسى براى محاجرت دارم يا خير؟ممنون از شما
 • گنجی
 • 1395/01/11

برای مهاجرت باید آیلتس و لیسانس هم داشته باشید یا پیشنهاد شغلی از کانادا تهیه کنید.

Nima noroozi1394/12/27
با سلام آقای گنجیمن مدرک بین المللی آتش نشانی دارم،و در رشته مدیریت حوادث برای فوق دیپلم در حال تحصیل هستم و 2 سال بیمه دارم،میتوانم برای اقامت کانادا با این مدارک اقدام کنم بعد اخذ مدرک فوق دیپلم؟؟ایا شغلی برای من هست در کانادا با این مدرک؟؟
 • گنجی
 • 1394/12/27

خیر مگر اینکه پیشنهاد کاری از کانادا بگیرید بخش کاریابی سایت ما را بخوانید.

امین1394/11/12
با سلام و درودمن 27 سالم و فارغ‌التحصیل رشته گیاهپزشکی در مقطع لیسانس هستمدو سال سابقه بیمه در ایران هستمو مدرک B2فرانسه دارممجرد هستممیخواستم بودنم آیا شرایطم برای اقامت مناسب هست یا نه؟و اگر هست از چه طریق اقدام کنم؟با تشکر فراوان
 • گنجی
 • 1394/11/13

چون مدرک زبان قوی دارید، از روش اکسپرس اینتری و کبک واجد شرایط هستید. البته روش اکسپرس اینتری (فدرال) سریعتر است. برای شروع کار با دفتر ما تماس بگیرید.

پوریا ملکی 1394/11/11
اینجانب دارای مدرک آشپزی بین المللی غذاهای ایرانی و آرایشگری می باشم چگونه می توانم در کانادا یا انگلیس مشغول بکار شوم؟
 • گنجی
 • 1394/11/13

باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی داشته باشید.

ستوده1394/11/04
سلام همسر من لیسانس مکانیک با سابقه ده سال به بالا با بیمه 37 ساله و من لیسانس مترجمی زبان فرانسه سابقه کاری 5 سال بدون بیمه 35 ساله . با یک فرزند 8 ساله ایا میتوانیم برای مهاجرت کانادا اقدام کنیم واجد شرایط هستیم /؟
 • گنجی
 • 1394/11/05

شما با سن 35 سال آیا مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی در حد عالی دارید؟

saeed1394/10/22
سلام من قراره از یک موسسه خصوصی جهت ثبت نام برای جوشکاری زیر اب اقدام کنم طبق گفته دوستان عزیز موسسه از لحاظ کاری برای کانادا و نیوزلند گفتن خیالت راحت باشه چون این نیروی کار رو روی هوا میزنن, در طی دوره زبان هم اموزش میدن.مدرک جوشکاری رو از:American welding socity و TWI میدن خواستم با شمام مشورت کنم ببینم چجوری هست عایا برای کانادا انجام بدم و هزینه کنم؟
 • گنجی
 • 1394/10/24

خیر اینطور که شما گفتید نیست.

حامد1394/10/16
با سلام خدمت آقای گنجی عزیز.من ۲۷ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع هستم بدون سابقه کار مرتبط وبیمه بدون مدرک زبان میخواستم بدونم کار آیا برای من کار وجود داره و برای اقامت می توان اقدام کرد؟
 • گنجی
 • 1394/10/17

هیچ روشی برای شما وجود ندارد.

مهدی اردکانی1394/10/07
سلام و خسته نباشید، من مدرک بین المللی mcse و mcsaرو دارم، میخواستم ببینم میشه برای اقامت اقدامی کرد؟ به چه صورتی میشه
 • گنجی
 • 1394/10/08

خیر، فقط مدارک دانشگاهی.

کیوان1394/09/29
باسلام من۳۷ساله دارای ۱۳سال سابقه کار تعمیرات و نگهداری مکانیک درشرکت نفت با مدرک فوق دیپلم مکانیک هستم ایا کاری واسه من وجود داره
 • گنجی
 • 1394/10/01

باید مدرک تحصیلی دانشگاهی+آیلتس داشته باشید. نمره زبان برای شما که امتیاز سن را کم می گیرید(بیشترین امتیاز تا 29 سال است) خیلی مهم است.

کاووس1394/09/22
با سلام خدمت آقای گنجی و ممنون از وقتی که در اختیار دوستام قرار می دهید .بنده هم به طبع دوستان خواستار مهاجرت هستم( با شرایط ذیل )آیا واجد شرایطم؟لطفا راهنامیی بفرمایید : 1- متاهل ، 40 سال سن،یک فرزند2- دارای 18 سال سابقه بیمه ای تا کنون 3-کارشناس ارشد مدیریت بازاریابی 4- شاغل + مدرس دانشگاه 5- زبان : بدون آیلتس ولی در حد خوب
 • گنجی
 • 1394/09/22

روش کارآفرینی منیتوبا بهترین روش برای شما خواهد بود. لینک زیر را برای جزئیات بخوانید:

اقامت کانادا از طریق کارآفرینی استانی کانادا

ساغر1394/09/20
سلام.من مدرک تافل دارم ولی در گزینه های مدارک زبان pool فقط مدرک ایلتس را آورده می تونم نمره معادلشو وارد کنم مشکلی پیش نمیاد؟با تشکر
 • گنجی
 • 1394/09/22

فقط ایلتس جنرال بالاتر از 6 را قبول می کنند.

Matin K......matim1394/09/19
ﺳﻼﻡ.ﻣﻦ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﺮ ﺩﻭ اﺭاﻳﺸﮕﺮ ﻣﻦ 22 ﺳﺎﻟﻪ ﺑﺎ ﺳﻪ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭ و ﻫﻤﺴﺮﻡ 25 ﺳﺎﻟﻪ 8 ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭ.ﻣﻦ 8 ﻣﺪﺭﻙ ﺗﺨﺼﺼﻲ اﺯ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻓﻨﻲ و ﺣﺮﻓﻪ اﻱﺩاﺭﻡ.اﻣﺎ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﺎ ﺟﻮاﺯ ﻛﺴﺐ ﻧﺪاﺭﻳﻢ.ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﺷﻤﺎ اﮔﻪ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻴﻢ ﻣﻮﻓﻖ ﻣﻴﺸﻴﻢ?
 • گنجی
 • 1394/09/19

خیر، شانسی ندارید مگر اینکه یک کانادایی صاحب ارایشگاه در کانادا شما را استخدام کند که بسیار بعید است.

علي1394/09/17
سلام و خسته نباشيدبا توجه به اينكه دولت كانادا افرادي را كه بيماريهاي خاص دارند و براي دولت هزينه درمان بالايي را شامل ميشود آيا بيماري ام اس هم شامل اين قانون ميشه يعني اگر فردي بيماري ام اس داشته باشه نميتونه برا مهاجرت اقدام كنه؟ لطفا راهنمايي بفرماييد
 • گنجی
 • 1394/09/17

باید با پزشکان معتمد سفارت کانادا مشاوره کنید.

محمد1394/09/15
سلام آقای گنجی، من 30سال سن دارم، فوق دیپلم گرافیک و لیسانس کارگردانی انیمیشن خوندم،سابقه کارم در گرافیک سه سال با بیمه ولی در انیمیشن بصورت آزاد کار میکنم، و همچنین مدرک ممتاز هنری هم از انجمن خوشنویسان ایران رو دارم، و چندین مقام در طراحی در استان و کشور رو دارم ، برای آیلس هم اقدام کردم ، من شرایط شو دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
 • گنجی
 • 1394/09/16

برای روش اکسپرس اینتری و خوداشتغالی واجد شرایط خواهید بود. نمره ایلتس شما چند است؟

مصطفی1394/09/10
خیلی ممنون از پاسختون، برای سابقه کار امکانش نیست بصورت صوری تهیه کرد؟ 2 سال سابقه کار اگر داشته باشم حتما باید مرتبط با رشته تحصیلیم باشه یا نه میتونه متفرقه هم باشه؟ یعنی مثلا مدرک برق کشی یا جوشکاری بگیرم از فنی حرفه ای و در این زمینه 2 سال سابقه کار داشته باشم.برای رفتن هم فکر می کنم نیاز به چیزی حدود 33 میلیون تومان سرمایه هست، درسته؟ بنظرتون بهترین جایگزین برای کانادا با این شرایط چه کشوری میتونه باشه؟واقعا ممنونم
 • گنجی
 • 1394/09/12

ما فقط قانونی اقدام می کنیم. موفق باشی.

مصطفی1394/09/09
با سلام و عرض خسته نباشید. بنده 25 ساله هستم و لیسانس مهندس صنایع با معدل 13 از یک دانشگاه غیرانتفاعی معتبر، سابقه کاری ندارم، الان هم باید برم خدمت سربازی اما...زبان انگلیسی رو در حد خوبی میدونم و گرفتن آیلتس برام مشکلی نخواهد بود، میخوام بدونم باتوجه به اینکه بعد از اتمام خدمت سربازی 27 ساله میشم، شانسی برای مهاجرت به کانادا دارم؟ شرایط مالی قوی هم ندارم متاسفانه که برای سرمایه گذاری و ...اقدام کنمواقعا ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید که چه مسیری رو برای داشتن یک مهاجرت مناسب باید طی کنم.مرسی
 • گنجی
 • 1394/09/10

تا 29 سالگی بیشترین امتیاز را می گیرید ولی باید سابقه کار داشته باشید.

نظرسنجی مهاجرت کانادا

با ورک پرمیت ناشی از توریستی ایرانیان کدام روش برای کسب اقامت دائم pr بهتر است؟

 • اکسپرس اینتری
 • استارتاپ ویزا کانادا
 • جاب آفر
 • برنامه استانهای کم جمعیت
شرکت کنندگان : تن