سرمایه گذاری کبک

 مراحل سرمایه گذاری کبک

برنامه سرمایه گذاری کبک


دریافت اقامت دائم کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک از بهترین و مطمئن ترین برنامه های اقامتی کانادا می باشد.
برنامه سرمایه گذاری کبک یکی از مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت کانادا می باشد که هم ساله متقاضیان زیادی از سراسر جهان دارد و باعث شده که دولت کبک این برنامه را سهمیه بندی کند، خوشبختانه موسسه مهاجرتی گنجی به نسبت قبولی های گذشته خود توانسته سهمیه قابل توجهی را هم ساله از دولت کبک دریافت کند.
امسال برنامه سرمایه گذاری استان کبک از پاییز بازگشایی می شود و متقاضیان می توانند برای آن اقدام نمایند. از جولای 2020 اداره مهاجرت کبک طبق سهمیه قرارداده شده برای بانک ها و موسسات مالی و وکلای مورد قبول شان، تعداد 1900 پرونده را در زیر مجموعه برنامه سرمایه گذاری کبک 2020پذیرش خواهد نمود، که دو-سوم این تعداد پرونده از چین و هنگ کنگ و ماکائو است.
خوشبختانه پیرو جلسه هفته جاری سازمان مهاجرتی گنجی با مسولین در کبک، دارای سهمیه قابل قبولی برای این برنامه می باشد، که به ترتیب اولویت قرارداد های منعقد شده از مهرماه سال 98 نسبت به تخصیص آن برای موکلین خود اقدام خواهیم نمود.
 

 

پادکست برنامه سرمایه گذاری کبک

شرایط دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک به نسبت برنامه های اقامتی دیگر کانادا بسیار آسان است، مثلا
- بدون مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه اقامت کانادا را دریافت می کنید
- به راحتی میتوانید در کانادا به عنوان شهروند دائم زندگی کنید
- هیچ گونه قید و شرطی کارآفرینی مانند برنامه های دیگر کانادا ندارد
- پروسه آسان و مدارک بیشماری لازم ندارد
- اقامت را به شما و همسر و تمام فرزندان تا 22سال اعطا می کند
- شرط اقامت در استان کبک را ندارد
- سرمایه گذاری بعد از دریافت نامه قبولی خواهد بود
- نیاز به تحصیلات دانشگاهی برای متقاضی ندارد
- محدودیت سنی برای اقدام ندارد

  کبک کانادا مهاجرت

برنامه سرمایه گذاری 350 هزار دلاری کبک هر سال پذیرای 1900 پرونده ازسراسر دنیا است، هرچند تقاضای بیشتری برای آن وجود دارد، موارد ذیل از دلایل انتخاب این برنامه برای متقاضیان سالهای گذشته موسسه مهاجرتی گنجی بوده است، :
 
- در کمترین زمان ممکن می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید و در هر کجا که تمایل داشتید، زندگی کنید مانند: تورنتو، ونکوور، مونترال و...
- امکان تحصیل فرزندانتان در بهترین سیستم آموزش عالی (مانند دانشگاه مک گیل، کونکوردیا، مونترال) با هزینه بسیار کم نسبت به سایر شهر (حدودا یک دوم تورنتو) در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، حقوق و ...
- استفاده از کلاسهای زبان رایگان فرانسه (دولت به شما ماهانه 470دلار میدهد) و انگلیسی
- استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی کانادا به صورت کاملا رایگان
- بهره مندی از طبیعت بکر و زیبای استان کبک
- زندگی در شهری با فرهنگ بی همتا و تنوع در قوم و مذهب و عدم احساس غریبگی
- فرصت های فراوان شغلی برای تمام رشته ها علی الخصوص: پرستاری ، حسابداری ، کامپیوتر ، مالی و بیزینس
- قیمت پایین خرید مسکن در بهترین مناطق شهر مونترال با دید زیبای رودخانه St. Lawrence
- استفاده از بهترین امکانات ورزشی در بالاترین استاندارد جهانی با قیمت مناسب
- آب و هوای با کیفیت بالا (تراز 20 از 100) با رطوبت کافی و اشعه UV کم (برابر 1 از 11(
 -کیفیت بالای محصولات کشاورزی و غذای ارگانیک
- استفاده از پاسپورت کانادایی جهت سفر به بیش از 142 کشور دنیا بدون محدودیت
 
 
کبک به مرکزیت مونترال همه ساله به حدود 45000 نفر مهاجر از 100 کشور دنیا خوش آمد می گوید و اقامت دائم می دهد.برنامۀ مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری کبک ، توسط دولت استانی آن، برای ترویج مهاجرت سرمایه گذاران برگزیده وخانواده شان طراحی شده است تا ایشان بتوانند اقامت دائم استان کبک را بگیرند. با استفاده از این برنامه متقاضیان موّفق و خانوادشان بدون هیچ قید وشرطی ویزای اقامت دائم را دریافت خواهند کرد. این برنامه همه ساله در زمان مشخصی بازگشایی خواهد شد که اطلاعات آن در وب سایت و تلگرام کانادا ارائه می شود.

 دلار کانادا

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک:

1- داشتن حداقل دارایی خالص برابر 2.000.000 دلار کانادا (مانند سند ملک به نام خود یا همسر، سهام، پول نقد، اوراق مشارکت یا سپرده، دارایی شرکت در هر کجای دنیا(
2- سرمایه گذار باید به مدت حداقل 2 سال تجربۀ مدیریّت و مسئولیّت کاری خود را درامور اجرایی، برنامه ریزی، کنترل منابع مالی و نیروی انسانی در یک فعالیت قانونی را نشان دهد، مانند :
-مالک شرکت ثبت شده در ایران ، دبی و ...
-پزشک، داروساز، جراح  دارای مطب یا مدیر و سهامدار بیمارستان
-کاسب دارای پروانه کسب معتبر از اتحادیه یا صنف مربوطه
-وکیل دادگستری دارای پروانه فعال و دفتر وکالت
-سهامدار یا عضو هیات مدیره  شرکت تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، واردات-صادرات و ...
-مالک  هتل، مجموعه ورزشی، آژانس مسافرتی
-مدیر ارشد  شرکت دولتی یا خصوصی
-کشاورز یا مزرعه دار
 
 
شما می بایست حداقل 2 سال از پنج سال گذشته در حرفه های ذکر شده در بالا فعالیت داشته باشید. در مواردی نیز باید دو نفر یا بیشتر کارمند رسمی بیمه شده و حسابرسی مورد تایید داشته باشید. (سازمان مهاجرتی گنجی دارای کارشناس املاک آشنا به سیستم مهاجرت کانادا - حسابرس مورد تایید  - مترجم حرفه ای و معتبر با سابقه قبولی پرونده های قبلی می باشد که ضمن عقد قرارداد با آنها آشنا خواهید شد و تا لحظه دریافت اقامت کانادا، همراه شما بوده (
 
شما می بایست مبلغ 1.200.000دلار کانادا سپرده در طی 5 سال یا سود بانکی آن برابر 350هزار دلار کانادا (طبق نرخ بهره روز کانادا) را به دولت کانادا پرداخت کنید.
دو راه مختلف برای واجدین شرایط استفاده از برنامۀ مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک، وجود دارد. سرمایه گذاران می توانند از طریق پرداخت کل مبلغ سرمایه گذاری (سرمایه گذاری کامل)، یا با گرفتن وامی ازطرف مؤسسات مالی کانادا (تأمین مالی سرمایه گذاری)، سرمایه گذاری الزامی خودرا کامل کنند.
الف. سرمایه گذاری کامل:
واریز سپردۀ ثابت 1.200.000 دلار کانادا از طرف سرمایه گذار. در پایان یک دورۀ ۵ ساله ، این مبلغ به طور کامل، بدون هیچگونه سودی به سرمایه گذار باز گردانده می شود. در ضمن این سرمایه گذاری به طور کامل توسط دولت کبک تضمین و گارانتی است.
ب. تأمین مالی سرمایه گذاری:
سرمایه گذار میتواند مقدار سرمایه گذاری الزامی خود را از طریق یک وام از پیش تأیید شده، بطور قابل توجهی کاهش دهد.  این مبلغ پیش پرداخت، در پایان دورۀ ۵ ساله، به سرمایه گذار باز نخواهد گشت.
این مبلغ پیش پرداخت هزینۀ این وام بانکی ۵ ساله است و هدف آن کامل کردن سرمایه گذاری الزامی 1.200.000 دلار کانادا می باشد . هیچگونه وثیقه دیگری از سرمایه گذار درخواست نخواهد شد.
این گزینۀ سرمایه گذاری، مورد نظر متقاضیانی است که مایل به حفظ دارایی های خود و رشد آن در فعالیّت های تجاری دیگر می باشند.
 

 مراحل برنامه سرمایه گذاری کبک:

  ایرانیان مقیم کبک کانادا
با توجه به رویه پیشنهادی دولت کبک و تجربه ما و بانک های واسط، 7مرحله برای پذیرش سرمایه گذاری کبک وجود دارد، در بعضی موارد خود فرد باید کاری را انجام دهد و در بعضی موارد با وکالت به ما و در بعضی موارد بانک واسط و سفارت کانادا کار را به سرانجام می رسانند:
زمان مراحل کار شرح
ماه 1 و 9           مرحله اول تکمیل فرم اولیه و امضا قرارداد با بانک واسط و پرداخت هزینه دولت کبک و ارسال به سفارت کبک، سپس کسب سهمیه موسسه مهاجرتی گنجی و دریافت فایل نامبر و رسید پول از مقامات دفتر مهاجرت کبک
 
ماه 9 تا 16           مرحله دوم دریافت نامه تایید کامل بودن پرونده از سوی دفتر مهاجرت کبک ودرخواست به روز رسانی پرونده (مدارک تکمیلی)و در صورت لزوم تاریخ ملاقات برای مصاحبه با متقاضی
  مرحله سوم مصاحبه با متقاضی. این مصاحبه در صورت تکمیل بودن پرونده ممکن است انجام نشود. آماده سازی مصاحبه شما توسط ما در دفتر تهران و دفتر مونترال انجام خواهد گرفت.
 
  مرحله چهارم پیش مصاحبه در دفتر ما و سپس انجام مصاحبه نهایی در مالزی یا مونترال و اعلام قبولی در مصاحبه
  مرحله پنجم پرداخت مبلغ 350هزار دلار یا سپرده گذاری 1.200.000دلاری برای 5سال و دریافت گواهی انتخاب  کبک "CSQ" از دفتر مهاجرت کبک BIQ.
ماه 16 تا 19 مرحله ششم بعد از دریافت، گواهی انتخاب  کبک CSQ ، ما پرونده شما را به فدرال با مدارک تکمیلی تر ارسال می کنید و هزینه ویزا و کارت اقامت دائم پرداخت می شود. دولت فدرال مراحل انجام مدیکال چک و سکیوریتی چک را انجام میدهد. زمان بررسی این مرحله با توجه به هرفرد ممکن است زیادیاکمتر از حد نرمال باشد
ماه 19 تا 36 مرحله هفتم بعد ازتکمیل این کنترل ها، ویزای اقامت دائم کانادا روی پاسپورت متقاضی و خانواده صادر می شود. با ورود به کانادا اولین خوش آمد گویی را خواهید شنید.
 
این زمان ها به صورت تقریبی اعلام شده است و می تواند تغییر کند ولی وکلا حق قانونی خود را نسبت به اگاهی از زمان و نحوه رسیدگی به پرونده موکلشان را از اداره مهاجرت میتوانند تقاضا کنند. سازمان مهاجرتی گنجی به روز ترین اخبار را از پرونده شما دریافت و به اطلاع شما می رساند.
برای بررسی شرایط خود فرم ارزیابی رایگان را تکمیل یا با دفتر ما در تهران یا مونترال کانادا تماس بگیرید، تا یکی از کارشناسان ما جواب شما با ایمیل یا تلفن ارسال نماید.
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کبک فایل زیر را دانلود نمایید:

راهنمای زندگی و اقامت در استان کبک (زبان انگلیسی - 46 صفحه - 2 مگابایت - فرمت PDF)
زندگی در مونترال (زبان انگلیسی - 70 صفحه - 4.99 مگابایت - فرمت PDF)
ارزش های مشترک جامعه کبک (زبان فارسی- 2 صفحه - 456 کیلو بایت - فرمت PDF)
راهنمای زندگی و اقامت در استان کبک (زبان فارسی - 46 صفحه - 2.17 مگابایت - فرمت PDF)
 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام تغییر در برنامه استارتاپ ویزای کانادا قابل پیش بینی است؟

  • سهمیه بندی طرح ها
  • افزایش قیمت ویزا
  • سخت تر شدن برنامه
  • تسریع روند بررسی ویزا در سفارت
شرکت کنندگان : تن